والورده: داور پنالتی ما را ندید/ ال‌کلاسیکوی چهارشنبه متفاوت خواهد بوداخبار,اخبار ورزشی,والورده
ارنستو والورده از نادیده گرفته شدن پنالتی تیمش عصبانی است.

به گزارش تسنیم، ارنستو والورده پس از تساوی 2- 2 تیمش در زمین رئال سوسیداد در هفته جاری رقابت‌های لالیگا از ناعدالتی صورت گرفته علیه آبی و اناری‌ها و امتیاز از دست رفته سخن گفت.

 

 سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره اظهار داشت: درباره  صحنه مشکوک به پنالتی بارسلونا در بازی مقابل سوسیداد چه می توانم بگویم! به نظرم داور صحنه را بررسی کرد. از روی نیمکت چندان صحنه را ندیدیم اما با تمام وجود حس کردیم پنالتی بود. دوباره نگاهی به این صحنه خواهم انداخت.  پنالتی بوسکتس صحیح  نبود و روی پیکه خطای پنالتی انجام شد. شک دارم بوسکتس بر روی حریفی که قصد گلزنی نداشت، خطا کرده باشد. به هرحال داور تصمیم می‌گیرد. تیم‌ها بر اساس قانون موجود به شرایط عادت می‌کنند. داور پنالتی ما را ندید.

 

 او در ادامه افزود: همیشه می‌خواهیم پیروز شویم. شروع بدی داشتیم اما در ادامه  بهتر شدیم و بازی را در دست گرفتیم اگر بازی کمی بیشتر ادامه پیدا می‌کرد، پیروز می‌شدیم. بازی خوبی بود. از همان دقایق اول، رقابت بسیار جدی دنبال شد. سوسیداد فصل خوبی را پشت سر می‌گذارد. آن‌ها در خط هافبک، بازیکنان خوبی دارند.می‌دانستیم پس از گل اول بازی، قرار است ما را تحت فشار بگذارند. برای خلاص شدن از این پرس، باید سریع‌تر بازی می‌کردیم. نمی‌خواستم آلبا 90 دقیقه بازی کند. پس از مصدومیت‌ها، باید تغییراتی را اعمال می‌کردم. روی نیمکت واقعا لحظات سختی را سپری می کنیم. با توجه به جریان بازی تفکر تیم را تغییر می‌دهم.ال‌کلاسیکوی چهارشنبه شب، متفاوت  و جذاب خواهد بود. در برخی جهات، هنوز خوب نیستیم. اودگارد حالا  بیشتر بازی می‌کند و  می‌بینیم  چه بازیکن خوبی است. او پاهایی سریع دارد و می‌تواند هم پاس گل بدهد  و هم گل بزند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------