آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مسی

«مسی» در کنار قهرمان فرمول یک جهان، برنده بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۹

«لوئیس همیلتون» و «لیونل مسی» به طور مشترک جایزه بهترین ورزشکار سال را در مراسمی در برلین به خود اختصاص دادند. همیلتون ۳۵…


سایت ایتالیایی مدعی حضور «دی‌بیاسی» تا 48 ساعت آینده در ایران شد/ فدراسیون فوتبال تکذیب کرداخبار,اخبار ورزشی,دی بیاسی
رسانه‌های ایتالیایی معتقدند فدراسیون فوتبال ایران طی دو روز آینده سرمربی جدید تیم ملی فوتبال را معرفی خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، سایت گاتزتا دیمودنا درباره مذاکره فدراسیون فوتبال ایران با جیای دی‌بیاسی نوشت:"جیانی دی بیاسی توسط تیم ملی ایران فراخوانده شده است. جیانی دی بیاسی نزدیک به یک تجربه جدید خارجی ، بار دیگر دور از چیزهای بی اهمیت است. این سرمربی63 ساله اهل تریویسو که در سال 2000 تیم مودنا را از سری C به A رسانده بود، پیشنهاد هدایت تیم ملی ایران را دریافت کرده است.

 

فدراسیون فوتبال ایران در قالب پیش بینی جام جهانی که از 21 نوامبر تا 18 دسامبر 2022 در قطر برگزار می‌شود، قرارداد 30 ماهه به وی پیشنهاد داده است. ایران در 5 جام جهانی از جمله دو دوره گذشته، بازی‌هایی که در سال 2014 در برزیل و 2018 در روسیه برگزار شده، شرکت کرده است.

 

پیش بینی می شود مذاکرات در چهل و هشت ساعت آینده بسته شود. برای دی بیاسی این دومین تجربه وی در نیمکت تیم ملی خواهد بود: او از سال 2011 تا 2017 عضو کادرفنی تیم ملی فوتبال آلبانی بود."

 

فدراسیون فوتبال مذاکره با دبیاسی را تکذیب کرد

امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال مذاکره با دبیاسی برای سپردن سکان هدایت تیم‌ملی که در رسانه‌های ایتالیایی مطرح شده بود را تکذیب کرد.

 

او درباره شایعه مذاکره فدراسیون فوتبال با جیانی دبیاسی برای سرمربیگری تیم ملی ایران عنوان کرد: این موضوع به صورت رسمی تکذیب می شود. فدراسیون فوتبال هیچگونه مذاکره ای با دبیاسی نداشته و  این مربی گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران نیست.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------