قلعه‌نویی: ژاوی سرمربی تیم ملی اسپانیا می‌شود/ بازی با العین به تاریخ پیوستاخبار,اخبار ورزشی,قلعه‌نویی
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تمجید از سرمربی السد گفت: شاید برای ما به نوعی افتخار باشد که مربی حریف ما یک مربی با اخلاق به نام ژاوی هرناندس است. ایشان در آینده نزدیک احتمالا مربی تیم ملی اسپانیا هم خواهد شد.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با السد اظهار کرد:‌ قبل از اینکه راجع به بازی صحبت کنیم، باید از باشگاه السد به خاطر میزبانی خوبش تشکر کنم. خیلی خوشحالم که بعد از ۳۵ سال به باشگاهی برگشتم که در آن بازی می‌کردم. خاطرات خوبی اینجا داشتم. زمانی که اینجا بودم دو جام بردیم. السد یکی از باشگاه‌های خوب آسیاست.

 

او درباره بازی هم گفت: طبیعتا انتظار همه این است که یک مسابقه خوب و تاکتیکی شود چون هم تیم سپاهان و هم السد فوتبال زیبایی بازی می‌کنند. شاید برای ما به نوعی افتخار باشد که مربی حریف ما یک مربی با اخلاق به نام ژاوی هرناندس است. ایشان در آینده نزدیک احتمالا مربی تیم ملی اسپانیا هم خواهد شد. تیم السد هم در چند سال گذشته نتایج خوبی در لیگ داخلی و آسیا داشته است. ما هم سپاهان هستیم و هم در لیگ و هم در شروع بازی‌مان در آسیا نتیجه خوبی گرفتیم. بازی قبلی ما به تاریخ پیوسته است و باید به فکر بازی با السد باشیم.

 

قلعه‌نویی اضافه کرد: ما می‌دانیم السد تیم بسیار خوبی در ساختار هجومی است و یکی از اهداف ما این است که ارتباط خط هافبک و حمله آن‌ها قطع کنیم چون اگر به آن‌ها اجازه بازی‌سازی بدهیم ما را اذیت می‌کنند.

 

سرمربی سپاهان درباه نقاط ضعف السد هم بیان کرد: یقینا این تیم یک سری نقاط ضعف دارد. ما در این چند روزه روی این نقاط کار کردیم و امیدواریم یک مسابقه خوب شود. در این مسابقه دو هدف داریم و امیدواریم حداقل به یکی از این هدف‌ها برسیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------