بوکس گزینشی المپیک؛ موسوی هم سهمیه گرفت/ پایان کار شاگردان استکی با کسب ۲ سهمیه المپیک در اردناخبار,اخبار ورزشی,بوکس گزینشی المپیک
روز پایانی رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک، با کسب دومین سهمیه بوکس المپیک ۲۰۲۰ توسط شاهین موسوی برای تیم ملی کشورمان به پایان رسید.

به گزارش تسنیم، روز پایانی از مسابقات بوکس گزینشی المپیک در قاره آسیا و اقیانوسیه، امروز (شنبه) در اردن پیگیری شد و شاهین موسوی، نماینده وزن 75 کیلوگرم بوکس کشورمان با شکست بوکسوری از مغولستان دومین سهمیه المپیک بوکس ایران را کسب کرد.

 

امروز (چهارشنبه) و در جدول شانس مجدد وزن 75 کیلوگرم، سیدشاهین موسوی در دومین دیدار خود در جدول شانس مجدد به مصاف بوکسوری از مغولستان رفت. راند نخست این دیدار با برتری بوکسور مغولستانی به پایان رسید، اما موسوی در دو راند بعدی به برتری دست یافت تا با پیروزی در این دیدار دومین سهمیه المپیک کشورمان را کسب کند.

 

موسوی برای حضور در این مرحله ابتدا از سد بوکسوری از ژاپن گذشت، اما در ادامه مقابل بوکسور چینی شکست خورد و به جدول شانس مجدد راه یافت. او در نخستین دیدار خود در این مرحله نیز مقابل کاخرامونوف از ازبکستان به برتری رسیده بود.

 

نمایندگان بوکس کشورمان با پایان رقابت‌های گزینشی المپیک 2020 در قاره آسیا با کسب دو سهمیه المپیک توسط دانیال شه‌بخش و شاهین موسوی به کار خود خاتمه دادند. قرار است در اردیبهشت ماه سال آینده یک مرحله دیگر مسابقات گزینشی المپیک با حضور نمایندگان تمامی قاره‌ها در فرانسه برگزار شود و همچنان این شانس برای شاگردان استکی وجود خواهد داشت تا در این رقابت‌ها تعداد سهمیه‌های خود را افزایش دهند.

 

امید احمدی‌صفا، دانیال شه‌بخش، اشکان رضایی، سجاد کاظم‌زاده، سیدشاهین موسوی، احسان روزبهانی، طوفان شریفی و ایمان رمضان‌پور، بوکسورهای ایران در این مسابقات بودند. علیرضا استکی هدایت ملی‌پوشان را برعهده داشت و همایون امیری و غلامرضا کریمی هم به‌عنوان مربی حضور داشتند.

 

رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک با حضور 151 بوکسور از 35 کشور جهان از روز سه‌شنبه 13 اسفند ماه در امان اردن آغاز شد و امروز به پایان خواهد رسید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------