آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,ابتلای بازیکنان گل گهر به کرونا

تست کرونای 12 بازیکن گل گهر مثبت شد

تست کرونای گل گهری‌ها در آستانه بازی با شاهین بوشهر یک دردسر جدید ایجاد کرده است. به گزارش ایلنا، بازی تیم های گل گهر و…


غفوری علیه خلیل زاده: چه گلی به سر استقلال زدید!اخبار,اخبار ورزشی,وریا غفوری
کاپیتان تیم استقلال تهران به صحبت‌های رئیس هیات مدیره این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران در واکنش به صحبت‌های اخیر اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران در صفحه رسمی اینستاگرامش اظهارات تندی را مطرح کرد.

 

کاپیتان آبی پوشان که به بیان صریح اعتراضاتش معروف است خطاب به خلیل زاده اعلام کرد که قرارداد او با کارگزاری مورد تاییدش، کارگزاری آریا برتر، یک فاجعه است و باید درباره آن توضیح بدهد.

 

خلیل زاده در هفته اخیر در خصوص اظهارات غفوری که خلیل زاده در چشم وی نگاه کرد و دروغ گفت عنوان کرده بود: «یکی از ایرادات صحبت‌های غفوری همین بوده و او به من تهمت زده است. زمانی که سررسید چک غفوری رسیده بود من سرپرست باشگاه نبودم. من به آقایان منزوی و فتح الله زاده  در دفترم گفتم که با غفوری حرف بزنید تا او صبر کند تا برج 2-3 این چک پاس می شود. اگر من می خواستم دروغ بگویم که طلب او را پیگیری نمی کردم. اتفاقا غفوری به من هم پیام داد ولی با وجود اینکه  نامه سازمان بازرسی داشتیم که نباید پول این بازیکن پرداخت شود طلب وی را پیگیری کردم.حالا هم باشگاه باید پول غفوری را بدهد چون این بازیکن از آریا برتر چک دارد.»

 

اخبار,اخبار ورزشی,وریا غفوری

 

اخبار,اخبار ورزشی,وریا غفوری

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------