X

آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,سعید مهری

خداحافظی سعید مهری از هواداران تراکتور؛ مقصد احتمالی استقلال

هافبک تیم فوتبال تراکتور با انتشار پیامی خبر از جدایی از این تیم داد. به گزارش ایلنا، سعید مهری، هافبک تیم فوتبال تراکتور با…

غفوری: پاداش نمی‌خواهیم، حق‌مان را بدهید/ دانشگر: باشگاه ما را رها کرده استاخبار,اخبار ورزشی,دیدار استقلال و پرسپولیس
کاپیتان استقلال از مدیریت این تیم در راستای پرداخت نکردن مطالبات بازیکنان انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، "وریا غفوری" کاپیتان تیم فوتبال استقلال پس از تساوی ۲ بر ۲ در داربی پایتخت اظهار کرد: انتظار ما بیش‌تر از این بود. نمی‌دانم چه بگویم. فقط به هواداران قول می‌دهم که در بازی‌های بعد با کیفیت بیش‌تر بازی کنیم تا خوشحال شوند. آلودگی هوا ما را اذیت کرد و دویدن برای ما سخت بود. در صحنه‌هایی که اصلا فشاری نداشت، به نفس می‌افتادیم و اکسیژنی نبود که مصرف کنید.

 

وی ادامه داد: این مساله واقعا فاجعه است. دیگر بحث دشمن خارجی نیست و مسوولان باید چاره‌ای بیندیشند زیرا در حال خفه شدن هستیم.

 

کاپیتان استقلال درباره مدیریت این تیم گفت: من تا حالا در هیچ تیمی چنین مدیرانی ندیدم که بخواهند چنین پرداختی داشته باشند. هنوز یک سری از بازیکنان از مطالبات پارسال و دو سال قبل، پول طلب دارند و این فصل هم فکر می کنم تنها تیمی هستیم که ۱۰ درصد گرفته‌ایم. قبل از بازی با گل‌گهر وعده می‌دهند که بعد از داربی پرداختی داریم و خوشحال‌مان می‌کنند اما بعد از آن درصدی را گفتند که من خجالت کشیدم به بازیکنان بگویم. نمی‌دانم چرا برای تیم‌های دیگر پول هست اما برای استقلال نیست. این فاجعه است. نمی‌دانم آیا می‌خواهند تمرکز ما را به هم بریزند؟ چرا وعده‌ای می‌دهند که نمی‌توانند عملی کنند؟ آیا می‌خواهند ذهن بازیکن را قبل از داربی به هم بریزند؟ آدم حس می‌کند هیچ پشتوانه‌ای در باشگاه ندارد.

 

غفوری درباره این که عبدیان گفته از عملکرد بازیکنان در داربی ۹۴ راضی نبوده، تصریح کرد: ما هم از عملکرد بازیکنان راضی نبودیم اما توضیح دادم که با سوء مدیریت‌ها و وعده‌های تو خالی اعصاب بازیکن را به هم می‌ریزند. یک سری بازیکنان حتی اجاره خانه خود را هم ندارند. بازیکنان استقلال هیچ پاداشی نمی‌خواهند و فقط می‌خواهیم درصد مطالبات خود را به موقع بگیریم. با این پاداش‌ها فقط می‌خواهند اسم‌شان در رسانه‌ها بیاید.

 

***

 

دانشگر: بازی الکی سخت شد!/ باشگاه ما را رها کرده است

محمد دانشگر، بازیکن تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: بازی الکی سخت شد و ما می‌توانستیم راحت ببریم. بحث اشتباهات فردی نیست. تیم وقتی گل می‌زند روی کار تیمی است و وقتی هم گل می‌خورد تیم گل خورده است. به بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم، خیلی خوب کار کردند.

 

او در پاسخ به این پرسش که چقدر به قهرمانی تیمش امیدوار است هم بیان کرد: هنوز زود است درباره قهرمانی صحبت کنیم ولی ما این روند را ادامه می‌دهیم. صد درصد برای شادی هواداران و خودمان، تلاش می‌کنیم. هرچند باشگاه به تیم ما بی‌مهری می‌کند و ما را رها کرده است. محمود فکری و کادرش تنها هستند. پاداش دادن از داخل باشگاه که کاری ندارد. باید بیایید مطالبات بازیکنان را بدهید. هفته دوازدهم است و ما بین ۵ تا ۷ درصد دریافتی داشته‌ایم. واقعا مشکل داریم. تا الان هم حرفی نزدیم به خاطر محمود فکری بوده است. بزرگ‌ترهای تیم خواستند صحبتی نکنیم.

 

***

 

ارسلان مطهری: مددی بیش‌تر به فکر استقلال باشد/ از این مساوی ناراحتم

ارسلان مطهری پس از تساوی استقلال مقابل پرسپولیس اظهار کرد: به آقای کرمانشاهی تبریک می‌گویم چرا که خوب قضاوت کرد اما اگر دقیقه ۱۰ یا ۱۱ آن پنالتی برای ما گرفته می‌شد روند بازی خیلی تغییر می‌کرد. خود او و کارشناسان هم نظرشان این خواهد بود که آن صحنه پنالتی بود.

 

او درباره گلزنی‌اش در داربی گفت: این گل لطف خدا بود و تلاش بچه‌های تیم و تدابیر کادرفنی و دعای پدر و مادرم باعث این گلزنی شد. اگر با پیروزی تمام می‌شد گل من هم خیلی قشنگ‌تر به نظر می‌رسید اما خداراشکر.

 

مهاجم استقلال درباره صحبت‌های پرسپولیسی‌ها مبنی بر این‌که حق‌شان برد بود، عنوان کرد: تیمی که یک گل بیش‌تر می‌زند به حقش می‌رسد اما هر دو تیم دو گل زدند. من فکر می‌کنم اگر آن پنالتی گرفته می‌شد روند بازی تغییر می‌کرد. از این مساوی ناراحتم.

 

او اضافه کرد: مدیرعامل باشگاه قبل از داربی به ما قول مبلغی از قرارداد بازیکنان را دادند. خیلی از بازیکنان هنوز قرارداد فصل گذشته شان را نگرفتند و محترمانه از او گلایه می‌کنم. قبل از داربی آمدند و به ما قول دادند و در تمام رسانه‌ها هم پخش کردند. به ما گفتند مبلغی پرداخت می‌شود که با مبلغی که قبلا گفته بودند بسیار تفاوت دارد. خیلی از بازیکنان همان ده درصد امسال را هم نگرفته‌اند و از پارسال هم هنوز طلب دارند. از او خواهش می‌کنم بیش‌تر به فکر باشگاه استقلال باشد.

 

مطهری در پاسخ به این‌ سوال که برای افزایش قراردادتان به باشگاه درخواست دادید؟ بیان کرد: من به هیچ وجه درخواستی نداشتم چرا که قرارداد بسته بودم و به این قرارداد پایبندم. قرارداد من امسال تمام می‌شود و آن موقع در رابطه با قراردادم با باشگاه صحبت می‌کنم.

 

***

 

مظاهری: مدیران تیم را خراب می‌کنند/ سریع‌تر به بازیکنان رسیدگی کنید

رشید مظاهری، دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی برابر پرسپولیس اظهار کرد: بازی خوبی بود. آقای کرمانشاهی خوب سوت زد ولی اگر پنالتی ما را می‌گرفت بازی برمی‌گشت. به همه بازیکنان خسته نباشید می‌گویم. اگر آقای کرمانشاهی پنالتی را می‌گرفت شاید نتیجه چیز دیگری می‌شد. خدا را شکر همه سالم هستند.

 

او درباره مطالبات بازیکنان استقلال هم، گفت: اصلا بحث خودم نیست و من کاری به این چیزها ندارم. بازیکنان ما آنقدر محجوب هستند که قبل از بازی جمع شدند و گفتند درباره بحث مالی صحبتی نداریم و می‌خواهیم بازی کنیم. اما خود مدیران آمدند به ما گفتند که می‌خواهند مبلغ قابل توجهی را به حسابمان واریز کنند. بازیکنان با تمام وجود بازی کردند. اصلا بحث خودم مطرح نیست و فقط بازیکنان را می‌گویم. حرف من با مدیران تیم است. اگر اینطوری پیش بروند تیم را خراب می‌کنند. باید خیلی زود به فکر باشند. این بازیکنان، بازیکنان خیلی خوبی هستند. تیم ما هم تیم خوبی است. باید هرچه زودتر جمع‌وجور کنند و درصد خوبی به بازیکنان بدهند.

 

مظاهری در پاسخ به این پرسش که چه کسی پیش از داربی به بازیکنان قول پرداخت مطالبات را داد هم بیان کرد: آقای مددی صحبت کردند و به بازیکنان قول دادند. فقط آقای مددی نیست و همه اعضای هیات مدیره باید همکاری کنند. کل بازیکنان تیم خیلی خوب هستند. از مدیران خواهش می‌کنم به بازیکنان رسیدگی کنند تا شرایط از این بدتر نشده است. خوشحالم که با این بازیکنان هم‌تیمی هستم. به عنوان یک کوچک‌تر درخواست می‌کنم سریع‌تر به بازیکنان رسیدگی کنند.

 

***

 

رضاوند: داور برای استقلال پنالتی نگرفت/ نباختن در دربی خیلی مهم است

آرش رضاوند پس از تساوی دو بر دو در دربی 94 اظهار داشت: بازی سنگینی داشتیم و اینکه پرسپولیس خوب بازی کرد و خدارا شکر در دقایق پایانی تمرکز خودمان را از دست ندادیم و توانستیم گل مساوی را بزنیم. در این بازی‌ها نباختن خیلی مهم است.

 

وی افزود: وقتی ما در نیمه اول جلو بودیم عقب کشیدیم و زمانی که پرسپولیس در نیمه دوم هم جلو افتاد به عقب رفت و این طبیعی بود. زمانی که بازی یک برصفر به سود ما بود کرمانشاهی، داور بازی می‌توانست برخورد توپ به دست بازیکن پرسپولیس را پنالتی بگیرد که این اتفاق رخ نداد.

 

***

 

موسوی: حیف شد، باید دربی را می‌بردیم/ ریگی: داوری خوب بود

احمد موسوی پس از تساوی 2 بر 2 تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس در دیدار معوقه از هفته هشتم لیگ برتر گفت: بازی قشنگی بود و حیف شد و باید بازی را می‌بردیم.

 

وی در مورد تعویضش تصریح کرد: مصدومیتی داشتم و با درد بازی می‌کردم و تا یک جایی توانستم تحمل کنم.

 

مسعود ریگی هافبک تیم استقلال هم درباره اینکه توپ را از روی خط دروازه آبی‌ها بیرون کشید، اظهار داشت: خدا را شکر که توانستم این کار را انجام دهم.

 

وی در مورد قضاوت داور مسابقه و کیفیت بازی گفت: داوری و بازی خوب بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------