آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مسابقات کشتی اوکراین

صعود ۳ کشتی‌گیر ایران به نیمه نهایی تورنمنت اوکراین/ فیروزپور حذف شد

۳ نماینده ایران راهی مرحله نیمه نهایی تورنمنت اوکراین شدند، ۲ کشتی گیر با شکست مقابل رقبا منتظر صعود رقیبشان به فینال هستند…

پیشنهاد سپاهان، تراکتور و یک تیم ترکیه‌ای به ترابیاخبار,اخبار ورزشی,مهدی ترابی
روزنامه استاد الدوحه مدعی شد که تیم های سپاهان و تراکتور و یک تیم ترکیه‌ای به دنبال ترابی هستند.

به گزارش ایسنا، مهدی ترابی در فصل نخست حضورش در العربی نتوانست انتظارات را برآورده کند.

 

العربی یوسف المساکنی را به جای ترابی جذب کرد تا این بازیکن در فهرست فروش قرار گیرد.

 

استاد الدوحه لحظاتی قبل نوشت که سه تیم به دنبال جذب ترابی هستند.

 

این روزنامه قطری تاکید کرد که تیم های تراکتور و سپاهان و یک تیم ترکیه ای به ترابی پیشنهاد داده اند و او باید تصمیم بگیرد.

 

 

در ادامه باشگاه العربی نیز پاسخ نامه باشگاه پرسپولیس را داد و مبلغ رضایت نامه مهدی ترابی را 150 هزار دلار اعلام کرد. این در حالی است که نه تنها باشگاه پرسپولیس توان پرداخت چنینی مبلغی را ندارد، بلکه نهایت رقمی که با العربی می خواهد توافق کند مبلغی بین 80 تا 90 هزار دلار است. به همین دلیل جواب نامه العربی را نداد. به هرحال این یک واقعیت است که اگرچه باشگاه پرسپولیس توان پرداخت پول رضایت نامه ترابی را ندارد اما به این معنی نیست که برای به خدمت گرفتن این بازیکن تلاش نکند. در ادامه همین تلاش ها تماسی بین گل محمدی و ترابی برقرار شد و ترابی نیز در این تماس تلفنی قلبا تمایل خود را برای بازگشت اعلام کرد.

 

اما واقعیت ماجرا این است که باشگاه پرسپولیس توان پرداخت مبلغ 150 هزار دلار درخواستی باشگاه العربی را ندارد و به همین دلیل در انتظار اقدام بعدی ترابی است. به هرحال ترابی در شرایط نامناسبی از جمع سرخ ها جدا شد و باشگاه پرسپولیس و همین طور هواداران این تیم توقع دارند خود ترابی نیز برای بازگشت تلاش کند. گویا ترابی نیز تلاش خود را به کار گرفته تا از باشگاه العربی تخفیف بگیرد اما مدیر برنامه های این بازیکن با او دچار اختلاف نظر شده است. چرا که مدیر برنامه های ترابی که اتفاقا مدیر برنامه های اسکوچیچ نیز هست خواهان این است که ترابی در قطر بماند یا به باشگاه های دیگر ایرانی که از نظر مالی ترابی را تامین می کنند بپیوندد.

 

مهدی ترابی به یحیی گل محمدی چه گفت؟

تعدادی از باشگاه های لیگ برتری خواهان جذب ترابی هستند. از تراکتور و سپاهان گرفته تا سایپا و یکی دو تیم دیگری که توانایی پرداخت مبلغ رضایت نامه ترابی را دارند. به همین دلیل نیز شایعه شده مدیر برنامه های این بازیکن خواهان حضور ترابی در این تیم هاست. اما موضوع این است که ترابی در آخرین تماسی که با گل محمدی داشته صراحتا به او اعلام کرده اگر نتواند به پرسپولیس بیاید راهی سایپا خواهد شد.

 

اگر مشکلی پیش نیاید ترابی پرسپولیسی می شود

اگر موانعی که از آن نام بردیم برداشته شود، مهدی ترابی تا پایان هفته سرخ پوش خواهد شد. حتی برخی خبرهای طرفداری حاکی از آن است که ترابی و باشگاه پرسپولیس امیدوارند هرچه سریع تر قراردادی را با هم امضا کنند و ترابی نیز که به شکل ناگهانی از پرسپولیس جدا شد با تقبل کردن نیمی از مبلغ مدنظر العربی به پرسپولیس برگردد تا به نوعی به هواداران این تیم ادای دین کند که اگر چنین شود هر لحظه بعد از بازی پرسپولیس و فولاد باید منتظر خبر پیوستن ترابی به پرسپولیس بود. به تمام این ها اضافه کنیم که نقل و انتقالات کشور قطر حدود 7 روز دیگر به پایان می رسد و باشگاه العربی نیز باید هرچه سریع تر در مورد ترابی تصمیم بگیرد. ضمن این که نقل و انتقلات زمستانی فوتبال ایران نیز 15 روز دیگر اغاز می شود و پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول لیگ قادر به استفاده از ترابی نیست.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------