X

آخرین اخبار ورزشی


رونالدو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

جدایی کریس از یووه قطعی شد/ تصاویری از انتقال ماشین‌های رونالدو از شهر تورین

مدتهاست که شایعات جدا شدن رونالدو از یوونتوس شنیده می‌شود و حالا اقدام اخیر او درستی این شایعات را تایید می‌کند. به گزارش…

کمالوند: بین من و مجیدی فقط یک اختلاف وجود دارد/ رحمتی:مگر مجیدی در مورد رضایتنامه بازیکن نظر می دهد که من بدهمفرهاد مجیدی و کمالوند,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی
مدیر فنی تیم استقلال گفت: از باشگاه پدیده می‌خواهم در ماجرای قاسمی‌نژاد به ما کمک کند، چون استقلال نماینده ایران در آسیا است.

به گزارش تسنیم، فراز کمالوند درباره وضعیت استقلال گفت: خیلی سخت است که یک مربی در وسط فصل خودش را با تیم هماهنگ کند ولی با توجه به حضور سال گذشته فرهاد مجیدی در این تیم، خیلی خوب با بچه‌ها هماهنگ شدیم و توانستیم 3 برد پیاپی به دست آوردیم. فکر می‌کنم از ابتدای فصل استقلال 3 برد پیاپی نداشته است. تعطیلات نوروز بیشترین کمک را به استقلال خواهد کرد و امیدوارم تیم را برای لیگ و بعد از آن برای لیگ قهرمانان به خوبی آماده کنیم.

 

وی درباره آخرین وضعیت جذب امین قاسمی‌نژاد عنوان کرد: با توجه به شرایط سختی که در نیم فصل وجود دارد، بازیکن آزادی نیست و این کار را برای یارگیری سخت می‌کند. در این بین توانستیم آرمان رمضانی که یک بازیکن آزاد بود را برای تقویت خط حمله جذب کنیم. ما در سه جام باید تلاش کنیم و در هر پست نیاز به بازیکن داریم.

 

مدیر فنی استقلال درباره اینکه برای جذب رمضانی حرف و حدیث‌های زیادی وجود دارد، گفت: شرایط نیم فصل، متفاوت و دست‌مان بسته است. در نیم فصل قدرت انتخاب نسبت به ابتدای فصل بسته است و نمی‌توانستیم به دنبال همه بازیکنان مدنظرمان برویم. بازیکنان تحت قرارداد باشگاه‌های دیگر هستند و باید طبق موجودی بازار انتخاب می‌کردیم. فکر می‌کنم با انتخاب آرمان رمضانی انتخاب خوبی داشتیم. کیفیت یک بازیکن را نمی‌توان در چند ماه دید. این بازیکن در سایپا خیلی خوب بوده و ممکن است با سیستم بازی آقای گل‌محمدی سازگاری نداشته است.

 

کمالوند عنوان کرد: باشگاه با 8-7 بازیکن از طریق باشگاه‌ها‌یشان وارد مذاکره شد ولی امکان جذب این بازیکنان بوجود نداشت. تا الان سعید مهری و آرمان رمضانی را به طور قطعی اضافه شده‌اند و امین قاسمی‌نژاد هم خیلی علاقه‌منداست که به استقلال بیاید. توافقات صورت گرفته است ولی تا الان باشگاه پدیده رضایت‌نامه را نداده است.

 

وی درباره اینکه گفته می‌شود انتقال قاسمی‌نژاد بر سر تاریخ چک به اما و اگر رسیده است، تصریح کرد: امروز 28 اسفند‌ماه است و فردا جمعه و بعد از آن تعطیلات عید است و عملاً نمی‌توان چکی برای تاریخ روز داد. از باشگاه پدیده می‌خواهم کمک کند، چون استقلال نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است. پدیده هم روی درآمد رضایت‌نامه و فروش قاسمی‌نژاد حساب باز کرده است. از سویی دیگر رحمتی سال اول مربیگری‌اش است و حق دارد به آینده‌اش فکر کند ولی اگر از روز اول می‌گفتند رضایت‌نامه نمی‌دهند شاید به دنبال بازیکنان دیگر می‌رفتیم.

 

مدیر فنی تیم استقلال درباره وضعیت دانشگر اظهار داشت: این بازیکن جزو سرمایه‌های باشگاه استقلال است که برای تیم زحمت می‌کشد ولی در گذشته اتفاقاتی رخ داده که مجیدی تکدر دارد. باید با او صحبت شود تا وضعیتش مشخص شود. این بازیکن از تیم جدا نشده ولی فعلا با تیم نیز تمرین نمی‌کند.

 

وی که با برنامه فوتبال برتر صحبت می‌کرد، گفت: مربیانی مثل مجیدی، نکونام و رحمتی جزو سرمایه‌های فوتبال ما هستند، چون می‌توانند روزی سرمربی تیم ملی باشند.

 

کمالوند در واکنش به سؤالی مربوط به اینکه پستش در استقلال مدیرفنی است یا کمک مربی، یادآور شد: مدیر فنی در فوتبال ایران وظایف نامشخصی دارد ولی می‌دانید که در همه جای دنیا این پست وجود دارد. من و فرهاد مجیدی دوست هستیم و به تفکرات یکدیگر آشنایی داریم. بین ما فقط یک اختلاف وجود دارد و آن هم این است که اسم من «فراز» است و اسم او فرهاد؛ البته مو‌های من هم مقداری سفید شده است.

 

وی درباره اعتراض استقلال به داور دیدار با ماشین سازی گفت: هرچقدر فشار را روی داوران برداریم آنها بهتر کار می‌کنند. اشکان خورشیدی می‌توانست یک ضربه پنالتی برای ما بگیرد اما هر مربی ممکن است اشتباه کند و داور هم امکان دارد دچار اشتباه شود. همه باید کمک کنیم تا باعث رشد فوتبال‌مان شویم. الان شرایط سخت است و ما باید در عربستان با الاهلی بازی کنیم. خبر رسیده که از تماشاگر هم می‌توانند استفاده کنند. این یک کار نابرابر و ناعادلانه است.

 

 رحمتی:مگر مجیدی در مورد رضایتنامه بازیکن نظر می دهد که من بدهم/آقایان هیات مدیره، قائدی را رایگان می فروشید؟

 

سید مهدی رحمتی در گفت و گو با فارس، در خصوص تساوی تیمش در آبادان مقابل نفت اظهار داشت: خدا را شکر با وجود مشکلاتی که در این چند هفته داشتیم توانستم از یک بازی سخت امتیاز بگیریم آن هم در شرایطی که تیم ما در هفته های اخیر اصلا تمرکز نداشت.

 

وی در خصوص صحبت هایی که پیرامون انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال مطرح شده و خیلی ها مدعی شدند وی مانع از این انتقال شده است گفت: من 10 روز است با انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال موافقت کردم. حتما در جریان هستید که چه اتفاقاتی برای باشگاه ما رخ داده است.باشگاه پدیده به هیات فوتبال استان واگذار شده و تمام مسئولیت اجرایی باشگاه بر عهده هیات فوتبال استان است.

 

سرمربی تیم  پدیده تاکید کرد: قاسمی نژاد در نیم فصل اول به تیم ما خیلی کمک کرد  ولی وقتی به من گفتند می خواهد راهی استقلال شود به خاطر مشکلات مالی باشگاه راضی شدم  وی از تیم جدا شود.

 

وی افزود: اگر من مخالف رفتن قاسمی نژاد بودم او امروز برای تیم ما بازی می کرد و خیلی می توانست به ما کمک کند. ضمن آنکه قاسمی نژاد که با ما قرارداد دارد، 3 روز است به باشگاه استقلال می رود و می آید، آیا این نشاندهنده مخالفت من است؟ به نظرم مشکل از جای دیگر است، آقایان با جیب خالی برای خرید شب عید به بازار آمده اند و هیات مدیره استقلال بدون پول می خواهد خرید کند و همین موضوع باعث شده تا مدیران باشگاه پدیده به فکر منافع تیم و شهرشان باشند.

 

رحمتی تاکید کرد: اگر با امضای من قاسمی نژاد استقلالی می شود همین الان این امضا را می دهم ولی من مسئول نقل و انتقالات باشگاه نیستم و به عنوان سرمربی فقط می توانم بگویم فلان بازیکن بماند یا برود که 10 روز پیش موافقت خود را برای انتقال این بازیکن اعلام کردم. چند هفته است بحث انتقال قاسمی نژاد به استقلال مطرح شده و تمرکز این بازیکن کاملا به هم خورد اما من کلامی حرف نزدم. بهتر است اگر  آقایان در هیات مدیره باشگاه استقلال اصول حرفه ای مدیریت را بلد نیستند حداقل اخلاق را یاد بگیرند و دیگران را متهم نکنند.

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده تصریح کرد:  این مشکل از باشگاه استقلال است که همه چیز را به روز و ساعات آخر منتقل کرده است.10 روز فرصت کم است؟ بهتر است مدیران در باشگاه استقلال در مورد مسائل مالی و دیگر موضوعات پیرامون انتقال قاسمی نژاد یا هر بازیکن دیگری با آقایان وطن خواه و اصولی تماس بگیرند. 

 

رحمتی در خصوص اظهارات فراز کمالوند که مدعی شده اگر از روز اول می‌گفتند رضایت‌نامه نمی‌دهند شاید به دنبال بازیکنان دیگر می‌رفتیم عنوان کرد: من برای آقای کمالوند احترام زیادی قائل هستم ولی یک سوال از او می پرسم. مگر در استقلال مجیدی برای رقم قرارداد، رضایتنامه و انتقال بازیکن به تیم دیگر تصمیم می گیرد که من در انتقال قاسمی نژاد تصمیم گیر باشم؟ آنها که مدیریت حرفه ای بلد هستند خوب می دانند سرمربی یک تیم در این مسائل تصمیم گیرنده نیست.تاکید می کنم رحمتی فقط می تواند تصمیم بگیرد که فلان بازیکن بماند یا برود. 

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده خاطر نشان کرد: مدیران باشگاه پدیده و آقای وطن خواه می گویند آیا استقلال حاضر است قائدی را بدون پول به تیم  دیگری بدهد؟اصلا منِ رحمتی هیچ کاری برای استقلال نکردم و هیچ ادعایی ندارم اما  شما مدیران باشگاه اصول حرفه ای را یاد بگیرید و کم کاری خودتان را گردن دیگران نیندازید. آنها  می خواهند بازیکن موثر یک تیم را بگیرند و پول ندارند ولی به جای پذیرفتن مسئولیت، همه چیز را به گردن دیگران می اندازند.

 

وی ادامه داد: جای تاسف است که یک فرد معلوم الحال به بازیکن تیم من گفته اگر می خواهی به استقلال بروی باید از طریق من این کار را انجام بدهی. چگونه یک نفر که مشاور فلان مدیر و فلان فدراسیون بوده و سوابق مالی آقایان در دوره های قبل مشخص است به مهاجم تیم من بگوید باید از کانال من به استقلال بروی؟ دوستان در هیات مدیره استقلال بهتر است این مشکلات را حل کنند و بعد تقصیرات را گردن دیگران بیندازند. باز هم تاکید می کنم من هیچ مشکلی با انتقال قاسمی نژاد به استقلال ندارم و بهتر است دوستان روند اداری ماجرا را با آقایان اصولی و وطن خواه که مسئولیت باشگاه پدیده را دارند هماهنگ کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی