آخرین اخبار ورزشی


علی دشتی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

«علی دشتی» بازیکن پیشین استقلال به تیم فوتبال تراکتور پیوست

بازیکن اسبق تیم استقلال تهران که فصل گذشته را در تیم گل گهرسیرجان سپری کرد به تیم فوتبال تراکتور پیوست. به گزارش مهر به نقل…

امیرحسین صادقی: از آن روزی که مدیرانی به این باشگاه آمدند که به فکر صندلی خود بودند، استقلال از آن موقع بازی با الهلال را باختامیرحسین صادقی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
امیرحسین صادقی از عملکرد مدیران استقلال انتقاد کرد.

به گزارش پارس فوتبال، امیرحسین صادقی، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره باخت به الهلال عربستان گفت: از آن روزی که مدیرانی به این باشگاه آمدند که به فکر صندلی خود بودند و نه به فکر تیم و و هوادار، استقلال از آن موقع بازی با الهلال را باخت.

 

او گفت: پنج شش نفر از استقلال جدا شدند و تیم شاکله اصلی را حفظ نکرده است. هماهنگ کردن بازیکنان جدید زمان زیادی می خواهد. استقلال این بازی را جلوی الهلال نباخت و استقلال خیلی وقت بود که بازی را باخته بود. از آن روزی که مدیرانی به این باشگاه آمدند که به فکر صندلی خود بودند و نه به فکر تیم و و هوادار ، استقلال از آن موقع بازی را باخت. برای شکست استقلال مقابل الهلال نمی‌توان دنبال دلیل و تحلیل فنی بود. در چنین بازی بزرگی اگر اشتباهات فردی رخ نمی‌داد استقلال می‌توانست برنده شود.

 

وی افزود: خیلی خوشحالم که فرهاد مجیدی روی نیمکت تنها نبود؛ همچنین دستیاران جوانانی به تیم آمدند که می‌توانند آینده استقلال را تأمین کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------