کنایه گل محمدی به چه کسی است؟/ چرا توضیحات سرپرست پرسپولیس از صفحه او حذف شد؟سفر پرسپولیس به عربستان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار یک استوری ناراحتی خود را از عدم سفر پرسپولیس نشان داد.

به گزارش فارس، در حالی که شواهد و قرائن از سمت باشگاه پرسپولیس گواه این را می دهد که این باشگاه برای سفر کاروانش به عربستان همه تمهیدات لازم را انجام داده و عدم پرواز صبح این تیم ربطی به کم کاری باشگاه ندارد و آن را کارشکنی از سوی سعودی ها عنوان کردند اما به نظر می رسد این شرایط نامناسب برای سرخپوشان فقط دلایل برون مرزی ندارد.

 

استوری منتشر شده از سوی یحیی گل محمدی حکایت از این دارد که ظاهرا باید این عدم پرواز را در داخل جستجو کرد. او در گلایه خود عنوان کرده که بعد از 5 ساعت معطلی به دلیل برخی عدم هماهنگی ها و بی خیالی بعضی به خانه برگشتند.

 

این که منظور او چه کسی یا کسانی است شاید به زودی مشخص شود.

 

سفر پرسپولیس به عربستان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

***

 

چرا توضیحات سرپرست پرسپولیس از صفحه او حذف شد؟

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد ماجرای امروز صبح تیمش و عدم پرواز این تیم به عربستان توضیحاتی داده بود که این توضیحات از صفحه او حذف شد.

 

 مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه کاروان این تیم بعد از 5 ساعت معطلی در فرودگاه مهر آباد در نهایت مجوز پرواز به سمت عربستان را دریافت نکردند و به منازل خود برگشتند، در صفحه اینستاگرامش پستی را منتشر کرد که در آن نوشته بود: "اتفاق باورنکردنی دیگری علیه پرسپولیس رقم خورد. همه چیز را مهیا کرده بودیم تا تیم در ساعت 11 امروز 21 مهر به عربستان سفر کند اما از سوی کشور عربستان اجازه فرود به پرواز ما داده نشد. به همین خاطر تصمیم  بر این شد تا بازیکنان برای استراحت، به منزل برگردند.

 

با این حال شخصا این موضوع را ار طریق شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیری می‌کنم و تا انتهای مسیر و روشن شدن دلایل این اتفاق تلخ، پیش می‌روم تا دست مقصر یا مقصران رو شود. هیچ کسی حق ندارد علیه پرسپولیس کارشکنی کند. البته من به خاطر این کوتاهی از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم. قطعا امید دارم با شکست الهلال جواب دندان شکنی به ایشان خواهیم داد".

 

با این حال بعد از دقایقی این پست و این توضیحات از صفحه سرپرست تیم حذف شد. اینکه چرا سرپرست پرسپولیس این اقدام را انجام داده مشخص نیست اما یحیی گل محمدی سرمربی تیم با انتشار یک استوری ناراحتی شدید خود را از برخی که با بی خیالی نسبت به این ماجرا واکنش نشان داده اند، بروز داد.

 

سفر پرسپولیس به عربستان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 ***

 

فدراسیون فوتبال: اطلاعات سفر پرسپولیس به عربستان خارج از ساعت اداری ارسال شده است

مسوول دپارتمان بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفت: بحث کارشکنی عربستانی‌ها در سفر کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به ریاض مطرح نبود بلکه پرسپولیس خودش مدارک و اطلاعات را خارج از ساعت اداری ارسال کرده است.

 

به گزارش ایرنا، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود که صبح امروز چهارشنبه با پرواز چارتر از فرودگاه مهراباد به سمت ریاست پرواز کند اما مجوز این پرواز از سوی فرودگاه مقصد صادر نشد و سرخپوشان پس از معطلی چند ساعت در فرودگاه به منازل خود بازگشتند.

 

حمیرا اسدی مسوول امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی رادیویی در این مورد اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس ساعت ۱۸ روز گذشته (سه‌شنبه)  اطلاعات پروازش را به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد و ما نیز این اطلاعات را به فدراسیون فوتبال عربستان ارسال کردیم. البته این ساعت، زمان اداری در هیچ کشوری نیست.

 

وی افزود: با توجه با این موضوع از امروز صبح فرآیند پیگیری‌ها آغاز شد و یادآوری‌های لازم را به فدراسیون فوتبال عربستان گوشزد کردیم. اگر بخواهم واقعیت این موضوع را بگویم در این مدت که تیم‌های ایرانی به عربستان سفر کرده‌اند، فدراسیون فوتبال کشور مقصد همکاری‌های لازم را با ما داشته است.

 

مسوول امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال درباره اینکه چه زمانی برای صدور مجوز فدراسیون فوتبال عربستان لازم است، خاطرنشان کرد: به طور معمول ۷ تا ۱۰ روز زودتر از پرواز باید اطلاعات تیم از باشگاه در اختیار ما قرار بگیرد و ما این اطلاعات را به فدراسیون میزبان اعلام کنیم. آنها نیز با سازمان هواپیمایی کشورشان که در هر کشوری می‌تواند این مرجع متفاوت باشد، هماهنگی کنند تا مجوز پرواز گرفته شود.

 

اسدی یادآور شد: متاسفانه ما این تجربه را در پرواز تیم پرسپولیس به هند نیز داشتیم و در آن زمان نیز اطلاعات تیم یک روز قبل از پرواز ارائه داده شد که باعث شد مشکلی مشابه به وجود بیاید.

 

وی گفت: در همین راستا با سرپرست باشگاه صحبت کردم و او هم از صبح  پیگیر و نگران این موضوع بود. هر چند مسائل اداری که شاید خارج از حیطه مدیریت او هم بوده باعث شده تا اطلاعات به موقع ارسال نشود.

 

اسدی در واکنش به اینکه بنابراین کارشکنی‌ از سوی فدراسیون عربستان شکل نگرفته است، خاطرنشان کرد: خیر، چنین چیزی نبوده است.

 

وی در مورد اینکه باشگاه پرسپولیس و مجید صدری قصد شکایت به AFCرا دارد، خاطرنشان کرد: شاید اودر این باره اطلاعات کافی را ندارد و یا اینکه اطلاعات درستی به او داده نشده است. 

 

مسوول دپارتمان بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفت: پرسپولیسی با کمی فکر و منطق با این موضوع برخورد کنند. به هر حال مشکلی به وجود آمده باید صبوری کنند تا مشکل حل شود، چرا که همکاران‌مان در فدراسیون ایران و فدراسیون عربستان همچنان در حال کار روی این موضوع هستند.

 

اسدی گفت: حتی من با کاپیتان پرواز صحبت داشتم و مسائل در حال حل شدن است. به هر حال وقتی مشکلی به وجود می‌آید باید مدیریت بحران هم وجود داشته باشد تا به بهترین شکل ممکن بتوان موضوع را مدیریت کرد.

 

وی تاکید کرد: از مسوولان باشگاه پرسپولیس خواهشماین است که مصاحبه‌هایی انجام ندهند که به ضرر خودمان تمام شود چرا که پیش از این در موارد مشابه کمیته انضباطی AFCبا ما برخورد کرده است. 

 

تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه در عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال خواهد رفت.

 

***

 

پرسپولیس فردا در تهران تمرین می کند

با توجه به هماهنگی میان کادر مدیریتی، سرپرست و کادر فنی، تیم پرسپولیس صبح فردا در تهران تمرینات خود را پیگیری می‌کند.

 

در این فاصله، باشگاه پرسپولیس برای دریافت مجوز سفر به عربستان به تلاش‌های خود ادامه خواهد داد و به محض دریافت این مجوز، کاروان پرسپولیس راهی ریاض خواهد شد.

 

لازم به ذکر است طی ساعات گذشته، برخی اقدام به خبرسازی و انجام مصاحبه علیه باشگاه پرسپولیس کردند که به زودی و پس از دیدارهای حساس پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، پاسخ کاملی به این افراد داده می‌شود.

 

***

 

مدافع الهلال دیدار با پرسپولیس را از دست داد

یاسر الشهرانی مدافع الهلال دیدار با پرسپولیس را از دست داد.

 

به گزارش فارس، رسانه های عربستانی با انتشار خبری مدعی شدند که یاسر الشهرانی مدافع الهلال به دلیل مصدومیت دیدار مقابل پرسپولیس را از دست داده است.

 

دیدار پرسپولیس ایران و الهلال از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز شنبه ساعت 21 به وقت ایران برگزار می شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------