مجیدی: امیدوارم روند خوب یامگا ادامه داشته باشد/ تارتار: در زدن ضربات نهایی بی‌دقت بودیمفرهاد مجیدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی استقلال ضمن ابراز امیدواری برای ادامه‌دار بودن درخشش بازیکن جدید این تیم گفت: در دیدار با ذوب‌آهن می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

به گزارش تسنیم، فرهاد مجیدی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری گفت: باید به بازیکنان هر دو تیم خسته نباشید بگویم. بازی خوبی بود و فکر می‌کنم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. سعی کردیم بعد از گل بازی را مدیریت کنیم و به گل دوم هم رسیدیم. از بازیکنان راضی هستم ولی از آنها می‌خواهم در مسابقات بعدی با کیفیت‌تر بازی کنند.

 

وی درباره وضعیت مصدومیت سیدحسین حسینی عنوان کرد: او باید MRI بگیرد تا میزان مصدومیتش مشخص شود.

 

سرمربی استقلال درباره عملکرد کوین یامگا اظهار داشت: او بازیکنی است که در تیم قبلی‌اش بازی کرده بود و شرایط مسابقه را داشت. این موضوع برای من ملاک بود که بازیکنی را انتخاب کنم که در تیم قبلی‌اش بازی کرده باشد. یامگا در اولین بازی‌اش برای استقلال خوب کار کرد و امیدوارم این بازی خوب تداوم داشته باشد.

 

***

 

تارتار: در زدن ضربات نهایی بی‌دقت بودیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن به این نکته اذعان کرد که بازیکنان تیمش در مصاف با استقلال در زدن ضربات نهایی بی‌دقت بوده‌اند.

 

مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم. در ابتدای بازی هم یک موقعیت خوب به دست آوردیم، اما در نیمه اول با برخوردی که بین دو بازیکن صورت گرفت، واقعاً تیم ما را ضرر کرد. در شروع بازی مجبور شدیم تعویض اجباری کنیم و در ادامه گل بدی خوردیم.

 

وی در ادامه افزود: در ادامه بازیکن خارجی حریف که بسیار در نتیجه بازی تأثیرگذار بود، توانست یک گل با کلاس بالا به ما بزند. در ادامه موقعیت‌هایی داشتیم و می‌توانستیم به گل برسیم، اما در زدن ضربات نهایی کم‌دقت بودیم.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: در نیمه دوم کار را خوب شروع کردیم و به استقلال فشار آوردیم، اما متأسفانه در اواخر نیمه دوم و فکر می‌کنم دقیقه 75 بازی بود که دو تعویض آخر را هم انجام داده بودیم، دفاع راست ما مصدوم شد و در اصل 10 نفره بازی را ادامه دادیم، چون تعویضی نداشتیم و بازیکن ما هم لنگ لنگان بازی می‌کرد و از همانجا استقلال به چند موقعیت رسید. ما هم موقعیت‌هایی داشتیم که نتوانستیم به گل برسیم و به نظرم تفاوت دو تیم، بازیکن خارجی بود که به استقلال اضافه شده و همین بازیکن توانست نتیجه را به سود استقلالی‌ها رقم بزند.

 

تارتار راجع به اینکه مدافعان تیمش سختگیری لازم را نداشتند و البته مهاجمان تیمش هم زهردار نبودند و چگونه این مشکل را حل خواهد کرد، اظهار داشت: در کشور ما تمام مهاجمان خوب خارج از کشور بازی می‌کنند و در لیگ‌مان مهاجمانی مانده‌اند که سن و سال بالایی دارند. وقتی مهاجمان با سن بالا هنوز در لیگ بازی می‌کنند، این نشان‌دهنده فقر مهاجم است. تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم، بیشتر کردن تمرینات اختصاصی در خط حمله و خط دفاع است تا بتوانیم در ادامه از موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم.

 

وی درباره اعتراض خودش و برخی از بازیکنان ذوب‌آهن به قضاوت داور مسابقه، گفت: مسائل داوری را به باشگاه سپردم و خودمان باید تمرکزمان روی مسائل فنی باشد. این فصل کار سختی داریم و باید روی مسائل فنی تمرکز کنیم. ان‌شاءالله اگر داور اشتباه تأثیرگذاری در بازی داشته باشد و کارشناسی آن صورت بگیرد، باشگاه اقدام لازم را انجام خواهد داد.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در واکنش به این مسئله که به نظر می‌رسید فاصله زیادی بین بازیکنان اصلی و ذخیره تیمش وجود داشت، تصریح کرد: نظر شما قابل احترام است، اما اختلاف زیادی بین بازیکنان ما نیست. با این حال وقتی بازیکنی دچار مصدومیت می‌شود و جراحت پیدا می‌کند، به تیم شوک وارد می‌شود. بازیکنان ما 10 تا 15 دقیقه بعد از تعویض اجباری، هماهنگی لازم را نداشتند و این طبیعی است. با این حال در نیمه دوم بازی را خوب شروع کردیم، اما از نظر اتفاقات فوتبالی روز ما نبود و همه جوره متضرر شدیم و این هم طبیعت فوتبال است. ضمن احترام به تیم خوب استقلال، اگر روز ما بود، می‌توانستیم دست پر از زمین خارج شویم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------