آخرین اخبار ورزشی


استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

8 بازیکن غیرکرونایی استقلال به ایفمارک مراجعه کردند/ سازمان لیگ منتظر گزارش برای تصمیم گیری بازی با هوادار

برخی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال که تست کرونای آنها منفی شده امروز در ایفمارک مجددا تست کووید 19 دادند. به گزارش فارس،…

گل محمدی: این حجم از مشکلات در تیم مان قابل تحمل نیستگل محمدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد روندی که تیمش در نیم‌فصل نخست بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر داشته است، می‌تواند منجر به قهرمانی شود.

به گزارش تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز اظهار داشت: ما می‌خواهیم موقعیت ایجاد کنیم و به حریف موقعیت ندهیم. امروز این کار را کردیم، فوتبال خوبی انجام دادیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم. هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم، بازی یکطرفه بود و می‌دانستیم از بازی چه می‌خواهیم. هم از کانال‌های کناری و هم از عمق دنبال موقعیت بودیم. برای این برد زحمت زیادی کشیدیم و هر بردی را که به دست می‌آوریم، به هواداران‌مان تقدیم می‌کنیم.

 

وی در ادامه افزود: باید از بازیکنانم هم تشکر کنم که با تمام مشکلات خود تلاش می‌کنند و به غیرت و شرف آنها درود می‌فرستم. تمام بازیکنانم، اعضای کادر فنی و پزشکی، زحمت می‌کشند. این بازیکنان شایسته تقدیر هستند و زحمت زیادی می‌کشند. آنها مشکلات زیادی دارند و امیدوارم با تغییر و تحولات مدیریتی مشکلات آنها حل شود. این حجم از مشکلات و بی‌خیالی نسبت به آن، قابل تحمل نیست و امیدوارم با حل مشکلات، فصل را به خوبی تمام کنیم و بتوانیم در ادامه مسابقات، روند خوب‌مان را حفظ کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عدم استفاده از بازیکنان تاجیکستانی و اینکه ترس استفاده از آنها را دارد، یادآور شد: دقیقاً همینطور است و ما دو بازیکن خارجی گرفتیم که ماه‌هاست نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم. سازمان لیگ کارت صادر کرده و از آن طرف از فیفا استعلام گرفته‌اند. اگر نگران بودند، چرا کارت صادر کردند و الان هفته‌هاست که استعلام گرفتند و پاسخ آن نیامده است؟! دیشب این موضوع را به آقای درویش هم گفتم. ما اوایل فصل این بازیکنان را گرفتیم و الان در هفته پانزدهم هستیم و هنوز نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. این مشکل باید برای هفته آینده حل شود تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

 

گل‌محمدی در واکنش به طرح این موضوع که به نظر می‌رسد تیمش در بازی مقابل تیم‌هایی که نام بزرگی ندارند به مشکل می‌خورد و آیا بازیکنانش در بازی مقابل تیم‌هایی چون هوادار، پدیده و فجر سپاسی دچار غرور شده‌اند، خاطرنشان کرد: قرار نیست همه تیم‌ها را ببریم. خیلی مهم است از رقیبان قدرتمندمان و از حریفان امتیاز بگیریم که ما این کار را کردیم. در بازی با هوادار که به آن اشاره می‌کنید، بازیکن آنها توپ را با دست زد و گل‌شان هند بود. گل پدیده هم در شرایطی رقم خورد که خطایی صورت نگرفته بود. ما معتقدیم که اشتباه داوری پیش می‌آید، اما نباید تعداد آنها بالا باشد. این مسئله کمی ما را نگران کرده است که پیش از بازی کامل درباره آن صحبت کردم و امیدوارم این نگرانی به‌زودی برطرف شود. همانطور که گفتم، قرار نیست در همه بازی‌ها پیروز باشیم و خیلی از تیم‌های بالای جدول مقابل تیم‌های پایین جدول امتیاز از دست دادند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: بازیکنان زیادی از جمع ما جدا شدند. تیم وقتی به مرحله‌ای می‌رسد که پشت سر هم قهرمان می‌شود، بازیکنان هماهنگی زیادی دارند و به یکباره در خطوط مختلف بازیکنان جدا می‌شوند، جانشین کردن آنها خیلی سخت است. آنهم بازیکنانی که در تیم ملی هستند و سخت است که بتوان برای آنها جایگزین پیدا کرد. سه بازیکن ملی‌پوش ما این فصل جدا شدند. به ترکیب تیم ملی که نگاه کنید، نیمی از آنها بازیکنانی هستند که در همین یکی دو سال اخیر از جمع ما جدا شده‌اند.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: ما 32 امتیاز گرفتیم که میانگین بیش از دو امتیاز بوده است و همین روند می‌تواند باعث قهرمانی یک تیم شود. جمع کردن این میزان امتیاز در 15 بازی خوب است و با تقویت تیم در نیم‌فصل دوم، باید این روند را بهتر کنیم. همچنین امیدوارم امکانات از جمله زمین تمرین بهتر شود. ما مدت‌هاست مشکل زمین تمرین داریم. فصل گذشته سه زمین تمرین خوب داشتیم که امسال این شرایط را نداریم. هر تیمی باید تمرین باکیفیتی داشته باشد که خوب بازی کند و امیدوارم این مشکل که از آن رنج می‌بریم، حل شود.

 

گل‌محمدی درباره جلسه شب گذشته‌اش با رضا درویش مدیرعامل و غلامعلی محمدعلیپور عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: مشکلات را در مدت کوتاهی که داشتیم، بیان کردیم. بعد از جلسه، آقای درویش با تعجب نگاه می‌کرد و تصور نداشت این همه مشکل در تیم باشد و حتی تعجب کرد چرا این مشکلات رسانه‌ای و حل نشده است. کار کردن با این مشکلات برای هر کسی سخت است و هیئت مدیره باید شبانه‌روزی کار کند. آنها باید همت عالی داشته باشند که از این مشکلات عبور کنیم. کار سخت است و نیاز به حمایت است تا از این مشکلات عبور کنیم، به خصوص حمایت هواداران که در تمام این سال‌ها حمایت کردند. کار هیئت مدیره سخت است و امیدوارم بتوانند مشکلات را حل کنند تا با فراغ بال تمرین و بازی کنیم. بازیکنان وضعیت سختی دارند و برخی از آنها حتی زندگی شخصی‌شان به هم ریخته است. امیدوارم هر چه زودتر مشکل آنها حل شود.

 

***

 

کلانتری: برای کسب امتیاز آمده بودیم اما قدرت این کار را نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت که تیمش برای کسب امتیاز مقابل پرسپولیس صف‌آرایی کرده، اما توانایی دستیابی به آن را نداشته است.

 

کلانتری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

علی‌اصغر کلانتری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز مقابل پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: پرسپولیس را در چند بازی گذشته آنالیز کرده بودیم و کار دفاعی و بسته را در دستور کار قرار دادیم تا بتوانیم از ضدحملات استفاده کنیم. در موقعیتی گل خوردیم که توپ به کسی برخورد نکرد. توپ بیشتر در اختیار پرسپولیس بود، ولی ما در هر دو نیمه یکی دو موقعیت خوب به دست آوردیم که نتوانستیم استفاده کنیم.

 

وی در ادامه افزود: از این موضوع ناراحتم که نتوانستیم از دروازه‌مان تا آخر لحظه محافظت کنیم و قدرت این کار را نداشتیم. بعد از گل، عطش پرسپولیس افتاد و بچه‌های ما بهتر کار کردند. آنها جلو بازی کردند و در 15 دقیقه آخر ضربات ایستگاهی خوبی را هم به دست آوردیم، ولی تبدیل به گل نشدند. امیدوارم برای آینده بهتر کار کنیم. در این بازی برای کسب امتیاز آمده بودیم که نشد.

 

کلانتری تصریح کرد: متأسفانه مشکلاتی برای ما به وجود آمد که باعث شده جایگاه الان‌ فجر نه در شأن ما و نه هواداران‌مان باشد. دوست نداشتیم این شرایط به وجود بیاید. در ابتدا هیچ وقت به کمتر از رتبه ششم یا هفتم جدول فکر نمی‌کردیم، ولی مشکلاتی به وجود آمد که بازگو کردنش درست نیست. آدم جاهایی که زورش نمی‌رسد باید مشکلش را به خدا واگذار کند. آه مظلومانی که کسی را به جز خدا ندارند، خود خدا می‌گیرد.

 

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی خاطر نشان کرد: در مسئله فنی دو مسئله خیلی ما را اذیت کرد. در ابتدای فصل روال خوبی داشتیم و تا رده ششم و هفتم جدول بالا آمدیم. حتی عطش این را داشتیم که بیشتر از این رتبه هم صعود کنیم، ولی بعد از بازی با پیکان تیم‌مان دچار مصدومیت‌های زیادی شد و روند تیم تغییر کرد. نصف مصدومیت‌های ما برای ورزشگاه حافظیه است. همیشه هم شرمنده تیم‌هایی که به حافظیه می‌آیند هستیم و این را به مربیان حریف هم گفته‌ام. تیم‌های مقابل در این ورزشگاه چند مصدوم داشته‌اند. برای تیمی مثل ما که از لحاظ بازیکن آنچنان وارد نقل‌وانتقالات نشده و مجبور شدیم از بازیکنان جوان استفاده کنیم، مصدومیت بازیکنان مشکل‌ساز است.

 

وی در خاتمه گفت: مصدومان‌مان کم کم بر می‌گردند و امیدواریم برای جذب بازیکن در نیم‌فصل قول مساعده داده شود تا بتوانیم روند بهتری را در نیم‌فصل دوم داشته باشیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------