آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12/ زنگ خطر برای جام ملت ها!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

اعتراض فدراسیون کشتی به حراست وزارت ورزش؛ یزدانی، زارع و قاسمپور آسیب دیدند!حسن یزدانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
فدراسیون کشتی اعتراض خود را نسبت به اتفاقات امروز سالن 12 هزار نفری آزادی اعلام کرده و از آسیب دیدگی جزیی چند کشتی گیر و سرمربی تیم ملی خبر داده است.

به گزارش ورزش سه، در پایان کشتی حسن یزدانی و علیرضا کریمی نمایندگان وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد، هجوم تماشاگران سبب اخلال در برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی شد و این بی نظمی ها که صحنه های عجیبی را در سالن 12 هزار نفری آزادی رقم زد، تا ساعتی بعد از پایان مسابقه هم ادامه داشت. 


فدراسیون کشتی بلافاصله بعد از پایان مسابقات در بیانیه ای نسبت به این اتفاقات اعتراض کرده و مسئولیت آن را متوجه حراست وزارت ورزش دانسته است. 


در این بیانیه آمده است: 
حراست فیزیکی مجموعه آزادی، علیرغم تمام زحماتی که کشیدند موفق به برقراری نظم نشدند و مدیر حراست وزارت ورزش باید پاسخگو این بی‌نظمی باشد.


عدم اتخاذ تصمیات و ایجاد تمهیدات لازم برای ایجاد نظم در سالن برگزاری، می توانست عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. بدون شک حسن یزدانی سرمایه ملی کشور و یکی از برندهای ورزش ایران در جهان محسوب می‌شود و آقای شهیدی باید پاسخگوی این عدم هماهنگی باشد.


این اتفاق در حالی رخ داده است که ریاست محترم حراست وزارت ورزش چندی پیش مصاحبه‌ای درباره چرایی پیگیری احقاق حق کشتی کرده بود و جا دارد آقای شهیدی توضیح دهد چرا این بی‌نظمی در سالن ۱۲ هزارنفری رخ داده است.


متأسفانه پژمان درستکار، امیرحسین زارع، حسن یزدانی و کامران قاسمپور با هجوم تماشاگران به تشک مسابقات، دچار آسیب دیدگی‌های جزئی شدند و لازم است  حراست وزارت ورزش و جوانان پاسخگوی این اتفاقات باشد.
باید بدانیم که کشتی بعنوان ورزش اول ایران از پایگاه بزرگ مردمی برخوردار است و همانطور که دیدید تماشاگران علاقمند در جمعیت چند هزار نفری حضور چشمگیری در سالن مسابقات داشتند.


امیدواریم دستگاه های امنیتی کشور بازنگری در مدیریت حراست وزارت ورزش و جوانان به دلیل اتفاقات پیش آمده در مهترین رقابت داخلی کشتی کشور در سال جاری را  با دقت پیگیری کند. تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی که می‌تواند خدای نکرده منجر به فاجعه شود، نباشیم.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022