کامرانی‌فر: هیئت رئیسه فردا درباره اسکوچیچ تصمیم می‌گیرد/ تصمیمات کمیته بدوی برای ما قابل اجرا استکامرانی‌فر،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
دبیرکل فدراسیون فوتبال از برگزاری جلسه هیئت رئیسه برای بررسی تصمیم کمیته فنی مبنی بر برکناری اسکوچیچ در روز آینده خبر داد.

به گزارش تسنیم، حسن کامرانی‌فر پس از پایان مهلت نام‌نویسی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: تا پیش از ساعت 16 هر کسی در سایت وارد شده و ثبت‌نام کرده و قبل از این ساعت وارد فدراسیون شده بود، فرصت داشت که پروسه ثبت‌نام خود را تکمیل کند.

 

وی افزود: در بخش رئیس فدراسیون فوتبال، نواب رئیس و یک عضو هیئت رئیسه از میان مدیرعامل باشگاه‌ها ثبت‌نام صورت گرفت. اگر به صورت دقیق بگویم، بیش از 10 نفر در بخش ریاست با نواب رئیس خود ثبت‌نام کردند و دو سه نفر هم موفق به ثبت نواب رئیس خود نشدند. در بخش مدیران عامل باشگاه‌ها هم بیش از 10 نفر ثبت‌نام کردند.

 

دبیرکل فدراسیون فوتبال، گفت: در کمیته بدوی انتخابات جلسه‌ای داشتیم، در حال بررسی نامزدها هستیم و صبح فردا پرونده‌ها در اختیار این کمیته قرار می‌گیرد. وظیفه این کمیته بررسی شرایط نامزدها و اعلام شرایط احراز آنهاست تا ما وارد مرحله بعدی شویم. 21 روز فرصت بررسی پرونده نامزدهاست و تأییدیه آنها در این مدت انجام می‌شود.

 

کامرانی‌فر درباره اینکه گویا برخی نامزدها فرم امضا شده اعضای مجمع را نداشتند و آیا به آنها فرصتی داده شده است، گفت: ابتدا باید بگویم پروسه و زمان‌بندی انتخابات توسط کمیته بدوی انتخابات مشخص شده است. هر اتفاقی در خصوص انتخابات بود، ابلاغ شده و ما مجری این کمیته هستیم. اکنون هم شرایط را بررسی می‌کنند و ممکن است برخی نفرات که ثبت‌نام کردند، نقص مدرک داشته باشند و فرصت آنها اعلام خواهد شد.

 

وی درباره عدم ثبت‌نام احمد مددی که خارج از ساعت وارد فدراسیون فوتبال شد، اظهار داشت: آقای مددی از بزرگان فوتبال است و زحمات زیادی کشیده، اما بیش از یک ساعت از پایان مهلت قانونی گذشته بود که آمد. به رسم ادب که جزو بزرگان فوتبال است، با او صحبت کردیم، اما ثبت‌نامی انجام نشد.

 

دبیرکل فدراسیون فوتبال در واکنش به این مسئله که برخی نامزدها اعلام کردند تعدادی از اعضای مجمع درخواست مالی 5-4 میلیاردی برای امضای فرم آنها داشته‌اند، گفت: نباید اجازه بدهیم این صحبت‌ها در خصوص مجمع صورت بگیرد که رکن اصلی فوتبال است و تصمیمات کلان فوتبال را می‌گیرند. این حرف‌ها از طرف من رد می‌شود و تمام اعضای مجمع فدراسیون فوتبال جزو بزرگان فوتبال هستند. این صحبت‌ها رد می‌شود و اگر کسی صحبتی کرده باید مستند ارائه و در کمیته اخلاق جواب دهد.

 

کامرانی‌فر درباره اینکه برای برخی نفرات که نامزد بودند تبعیض صورت گرفته و مهدی تاج ماشین خود را به داخل فدراسیون برده اما سایر نامزدها بیرون فدراسیون ماشین خود را پارک کردند، خاطرنشان کرد: من در ساختمان درگیر ثبت‌نام نامزدها بودم و این مسئله جزو اختیارات افراد دیگری در فدراسیون فوتبال است. اگر عزیزان دیگری هم می‌آمدند، شرایطی بوده که با ماشین وارد شوند و امیدوارم این ماجرا، موضوعی نباشد که حاشیه ایجاد کند.

 

کامرانی‌فر درباره نظر کمیته فنی برای قطع همکاری با دراگان اسکوچیچ، یادآور شد: در این خصوص تنها یک مرحله پیش رفته و ای کاش کمیته فنی هم گزارش خود را به فدراسیون فوتبال می‌داد. در مورد سرمربی تیم ملی، تنها موضوعی که می‌توان اعلام کرد، نیاز به تصمیم هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است. هیئت رئیسه می‌تواند در خصوص سرمربی تیم ملی تصمیم بگیرد و نظر کمیته فنی در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مطرح می‌شود و اعضای هیئت رئیسه نظر نهایی و قطعی را اعلام خواهند کرد.

 

وی درباره اینکه آیا امکان رد تصمیم کمیته فنی از سوی هیئت رئیسه وجود دارد، اظهار داشت: در این باره صحبت نمی‌کنم، چون اعضای هیئت رئیسه صاحب نظر هستند و فوتبال را می‌شناسند و آنها در این خصوص اظهار نظر خواهند کرد.

 

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره ضد و نقیض‌هایی که در خصوص ثبت‌نام میرشاد ماجدی وجود داشت و در نهایت با وجود تکذیب روی سایت فدراسیون فوتبال او در انتخابات ثبت‌نام کرد، گفت: در این مدت درگیر امور ثبت‌نام بودم و نمی‌توانم در این خصوص اظهارنظر کنم. در این مورد سایت فدراسیون فوتبال اطلاع‌رسانی کرده و من هم درگیر کارها بودم و اظهارنظری در این خصوص نمی‌کنم.

 

کامرانی‌فر درباره اینکه پس از بازگشت دراگان اسکوچیچ جلسه‌ای با او برگزار خواهد شد، گفت: قطعاً نظر کمیته فنی مطرح می‌شود و در جلسه‌ای که فردا با او برگزار می‌شود، هیئت رئیسه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

 

وی در واکنش به استوری بازیکنان تیم ملی، اظهار داشت: فکر می‌کنم بازیکنانی که این کار را کردند، در آینده خودشان متوجه شوند که کار درستی انجام ندادند. آنها باید یکدل باشند و در این خصوص باید اجازه دهند مدیران فدراسیون در خصوص سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری کنند. همه باید همدل باشند و کسی که به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده یا انتخاب خواهد شد، باید کمک کنیم تا تیم ملی موفق شود. همه باید برای موفقیت در جام جهانی تلاش کنیم. 2006 تجربه خوبی برای ما نبود و این عدم همدلی به تیم‌های رقیب ما کمک می‌کند. رمز موفقیت همیشه همدلی بوده و امیدوارم این مسئله زودتر جمع شود و تیم همدلی در جام جهانی داشته باشیم.

 

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره ماده 33 اساسنامه فدراسیون فوتبال و اینکه آنهایی که سه دوره در هیئت رئیسه حضور داشتند نمی‌توانند در انتخابات حضور داشته باشند، گفت: کمیته بدوی انتخابات صلاحیت رسیدگی به تمام مسائل را دارد و من نمی‌توانم به عنوان دبیرکل اظهارنظری کنم. اجازه بدهید کمیته بدوی انتخابات تصمیم‌گیری و نظرش را اعلام کند و در نهایت کمیته استیناف انتخابات تصمیم‌گیری می‌کند. هر تصمیمی که آنها بگیرند، برای ما قابل اجرا خواهد بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022