بودجه ورزش طلاب بیشتر از بسیاری از فدراسیون های ورزشی/ کشتی بیشتر از فوتبال؛ والیبال فقط 5 میلیاردبودجه فدراسیون های ورزشی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
۱۴۰ میلیارد تومان از ۳۱۵ میلیارد تومان بودجه مصوب مجلس برای فدراسیون‌ها به وزارت ورزش پرداخت شده و ظرف یکی دو روز آینده این پول به ۲۸ فدراسیون واریز می‌شود.

به گزارش تسنیم، مجلس امسال برای 28 فدراسیون، بودجه ویژه 315 میلیارد تومانی را در نظر گرفته است. این بودجه که در قالب تبصره 14 است، با اعتراض برخی از رؤسای فدراسیون‌هایی که در این لیست مجلس نبودند مواجه شد.

 

حالا بعد از گذشت 5 ماه، سازمان برنامه و بودجه 140 میلیارد از 315 میلیارد تومان مورد نظر را این هفته به حساب وزارت ورزش واریز کرده و قرار است ظرف یکی دو روز آینده این پول بین 28 فدراسیون پخش شود.

 

نکته جالب در این تخصیص این است که در نامه سازمان برنامه و بودجه میزان واریزی 4 فدراسیون ذکر شده است. کشتی 50 میلیارد تومان، فوتبال 40 میلیارد تومان، فدراسیون زورخانه‌ای 5 میلیارد تومان، فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی 5 میلیارد تومان در این نامه برای آنها تخصیص داده شده است. 40 میلیارد باقی‌مانده نیز باید بین سایر فدراسیون‌ها تخصیص داده شود.

 

50 میلیارد از 70 میلیارد بودجه مصوب کشتی در مجلس قرار است در این چند روزه به این فدراسیون پرداخت شود. فوتبال نیز از 55 میلیارد بودجه مصوبش، 40 میلیارد تومان می‌گیرد.

 

بودجه فدراسیون های ورزشی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022