ذوب آهن: این یک هشدار به باشگاه پرسپولیس است!سینا اسدبیگی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
برایتان نامه ارسال کردیم و گفتیم که این بازیکن تحت قرارداد ماست و مگر می‌شود بازیکنی در این سطح بدون امضای قرارداد یک ماه و نیم با تیمی تمرین کند و در بازی دوستانه‌اش شرکت کند؟

به گزارش ورزش سه، آخرین خرید پرسپولیس در پنجره تابستانی، سینا اسدبیگی بازیکن ذوب آهن بوده که در پیش فصل تمرینات خود را با سبزپوشان اصفهانی انجام داد اما ناگهان راهی پرسپولیس شد تا واکنش تند مدیران ذوب آهن را برانگیزد.

 

مدیران ذوب آهن اعتقاد دارند که سینا اسدبیگی تحت قرارداد آنها بوده و جذب این بازیکن بدون رضایت نامه، عواقب سختی را برای پرسپولیس به دنبال خواهد داشت و نکته جالب آنکه ذوبی‌ها قصد دارند در صورت استفاده از اسدبیگی در بازی رودررو، با اتهام بازیکن غیرمجاز، شکایت دیگری را هم تنظیم کنند.

 

علی احسانی مدیرعامل ذوب آهن که کمتر در رسانه‌ها ظاهر می‌شود، این بار در گفت‌وگو با خبرنگار ما راجع به این موضوع و همچنین سایر مسائل مربوط به باشگاه ذوب آهن اظهار نظر کرده است.

 

* با پرسپولیس نامه نگاری کردیم
مستندات را کامل کردیم و به زودی شکایت را به صورت رسمی ثبت خواهیم کرد. ما به باشگاه پرسپولیس نامه زدیم و جوابی نگرفتیم و به همین خاطر روال قانونی را طی خواهیم کرد. ما کارهایی که باید را انجام دادیم اما قبل از اینکه چنین کاری کنیم، مسالمت آمیز نامه نگاری کردیم تا این مسئله مسالمت آمیز حل شود اما پاسخی به ما ندادند و تماسی هم نگرفتند و در واقع ما مجبور شدیم که به سمت شکایت برویم و نتیجه هرچه که باشد هم مسئولیت آن برعهده باشگاه پرسپولیس است چون ما فرصت جلوگیری از جریمه و محرومیت را به آنها دادیم.

 

این قراردادی است با سربرگ باشگاه ذوب آهن که امضای اسدبیگی پای آن دیده می‌شود.

سینا اسدبیگی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

* مگر می‌شود کسی بدون قرارداد تمرین کند؟
روز اول ما نامه اول را زدیم که این بازیکن تحت قرارداد ماست و شما نمی‌توانید با او قرارداد ببندید. بازیکن یک ماه و خرده‌ای با ما تمرین کرده و در بازی‌های دوستانه حضور داشته؛ مگر می‌شود بازیکنی در این سطح بدون قرارداد بیاید و سلامتی‌اش را به خطر بیاندازد و در تمرینات شرکت کند؟ معلوم است که قرارداد بسته و این موضوع را خودش هم قبول دارد. بعد نامه زدیم که این قضیه را تعیین تکلیف کنید و ما این فرصت را دادیم که همه چیز مسالمت آمیز حل شود و کار به جریمه و محرومیت نرسد اما هیچ پاسخی نگرفتیم و الان هم حق خود می‌دانیم با مدارکی که داریم، طرح دعوا کنیم.

 

* آنها می‌دانند که این بازیکن غیرمجاز است
این حق باشگاه ما است در صورتی‌که در بازی رودررو از هر بازیکن غیرمجازی استفاده شود، شکایت کنیم و این کار را هم خواهیم کرد. نمی‌دانم می‌خواهند هشدار تلقی کنند یا هرچیز دیگری. آنها از این بازیکن استفاده کنند یا نکنند، ما شکایت می‌کنیم و در صورت استفاده، شکایت بازیکن غیرمجاز را هم خواهیم داشت که تبعات خودش را دارد. قطعا برای این موضوع قوانین وجود دارد و در سال‌های گذشته نیز دیدیم که در پرونده مشابه چه احکامی صادر شد. هرکسی که با مسائل حقوقی آشنا باشد هم به این موضوع واقف است اما نمی‌خواهند ترتیب اثر بدهند.

 

* امضای الکرونیکی اعتبار دارد
ممکن است هر تحلیلی در فضای مجازی انجام بدهند اما وقتی شما بازیکن خارجی از یک قاره دیگر جذب می‌کنید، امضای الکترونیکی می‌کنید. بازیکنی که از آفریقا به تیمی اروپایی می‌رود، امضای الکترونیکی دارد و این امضا اعتبار دارد. این حرفها توجیه است و می‌خواهند بگویند که کار اشتباه انجام نداده‌اند اما این موارد در قانون آمده است. این امضا جزو امضاهای پذیرفته در ایران است.

 

* مشکلی برای بلیت فروشی نداریم
اینکه بازی بدون تماشاگر شده را درک نمی‌کنیم و امروز هم اعتراضمان را به سازمان لیگ خواهیم داشت که چرا باید این بازی بدون تماشاگر باشد؟ اگر اینطور است، باید دوربرگشت هم بدون تماشاگر شود. ما تنها باشگاهی هستیم که از لحاظ گیت و سیستم بلیت فروشی شرایط خوبی داریم و هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

* اگر اشتباهات داوری وجود نداشت...
به لحاظ مالی ما شاید جزو تیمهایی باشیم که کمترین هزینه را کردیم اما تیم با انگیزه ای هستیم و از نظر بازیکن و کادرفنی، دست و پا بسته خواهیم بود. بازیکنان باکیفیتی داریم و بازیکن خارجی هم چون مستقیم جذب کردیم، با قیمت پایین خریدیم وگرنه او کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد. ما قطعا انتظار داریم بهتر از فصل گذشته باشیم و فصل گذشته هم اگر اشتباهات داوری وجود نداشت، جزو تیمهایی بودیم که سهمیه آسیایی می‌گیرند.

 

مسئولان ذوب آهن می‌گویند اگر اسدبیگی با ذوب آهن قرارداد نداشت، این پست اینستاگرامی را تکذیب می‌کرد.

سینا اسدبیگی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی


* از آقای تارتار بیشترین حمایت را خواهیم کرد
قطعا از کادرفنی و بازیکنان حمایت خواهیم کرد. اگر یک سرمربی خواهد تفکراتش اجرا شود، سه یا چهار سال زمان نیاز دارد. پارسال ما یک ساختمان را تخریب کردیم و چیز جدیدی ساختیم که به زمان نیاز داشت و نتیجه را هم دیدیم. الان استراتژی پارسال را دنبال می‌کنیم و سالیان بعد هم از کادرفنی با دانشمان حمایت خواهیم کرد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------