آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,سرخیو راموس

غیبت رونالدو در مراسم ازدواج راموس سوژه رسانه‌ها/عکس

غیبت رونالدو در مراسم ازدواج سرخیو راموس سوژه رسانه‌ها شده است. به گزارش فارس، مراسم ازدواج سرخیو راموس شنبه شب در اسپانیا…


مدیرعامل شاهین بوشهر: از سمتم استعفا دادم/ ویسی : مشخص نیست که من سرمربی شاهین باشماخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,وحیدواعظی

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر می‌گوید ادامه حضورش در این باشگاه ممکن نیست.

 به گزارش ایسنا، وحید واعظی مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر از سمت خود استعفا کرد.

 

او در این رابطه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بحث لیگ برتری شدن شاهین نیست. شرایط من طوری نیست که بتوانم با شاهین ادامه دهم و چه با استعفای من موافقت نشود، دیگر نمی‌توانم در شاهین بوشهر فعالیت کنم.

 

او ادامه داد: مجموعه مدیریتی موجود در باشگاه این اجازه را به من نمی‌دهد که من بتوانم در شاهین ادامه فعالیت بدهم. کسانی در راس مدیریت باشگاه قرار دارند که اصلاً فوتبالی نیستند و پایشان یک بار هم به توپ فوتبال نخورده است. شما ببینید در حال حاضر تیم ما بسیاری از بازیکنان خوب خود را از دست داده است و مقصر این مساله کیست؟ کسانی از فوتبال هیچ شناختی ندارند و این اتفاقات را رقم زده‌اند. تا همین الان هم تحمل کردم و با این وجود صلاح نیست من در باشگاه شاهین بمانم.

 

واعظی در پایان گفت: شاهین باشگاه و زندگی من است. من یک زمانی در این باشگاه از توپ جمع‌کنی آغاز کردم و تا به اینجا در شاهین فعالیت داشتم و چه باشم و چه نباشم قلب من همیشه همراه شاهین خواهد بود. باید دید در ادامه چه پیش می‌آید اما با وجود این مدیران در باشگاه، ادامه حضور من در شاهین بوشهر منتفی است.

 

ویسی : مشخص نیست که من سرمربی شاهین باشم/ در برنامه‌ای که دادم شروع تمرینات ۳۱ خرداد است

 

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: وقتی مسئول تیم و باشگاه مشخص نباشد بازیکنی برای بستن قرارداد نمی‌آید چون باید ابتدا تکلیف منابع مالی مشخص شود

 

عبدالله ویسی در گفت‌وگو با فارس، در مورد آخرین وضعیت تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: فعلا خبر خاصی نیست. مدیران باشگاه به دنبال اسپانسر و همچنین مجوز هستند تا شهرداری بتواند در لیگ برتر تیم‌داری کند. باید راهکاری پیدا کنند تا بتوانند این همکاری را ادامه بدهند. 

 

ویسی درمورد اینکه اخذ مجوزهای شهرداری تا چه زمانی ادامه خواهد داشت گفت: فکر می‌کنم تا الان هم دیر شده است. تیم به لیگ برتر رسیده و باید کار را زودتر شروع کنیم اما به هر حال مدیران هم به دنبال کارها و اقدامات مربوطه  هستند و فکر می‌کنم تا یک هفته دیگر نتیجه مشخص شود. 

 

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درمورد آغاز تمرینات تیم گفت: فعلا نمی‌توانیم تمرین کنیم. وقتی مسئول تیم و باشگاه مشخص نباشد بازیکنی برای بستن قرارداد نمی‌آید چون باید ابتدا تکلیف منابع مالی مشخص شود. حتی مشخص نیست که من سرمربی تیم باشم یا خیر، چرا که باید بنشینیم و در مورد برنامه‌ای که من ارائه دادم صحبت و بحث کنیم و ببینیم که آیا می‌توانند با من به همکاری ادامه بدهند یا خیر.

 

 

 

ویسی در ادامه تصریح کرد: برنامه‌ای که من دادم، مورد قبول هیات مدیره، شهرداری و شورای شهر قرار گرفته اما هیچ چیزی درمورد بودجه مشخص نیست، به همین خاطر هنوز اسم بازیکنی نداده‌ام و درواقع لیست ورودی و خروجی تیم مشخص نیست. 

 

 

 

وی درمورد زمان شروع دور جدید تمرینات تیم شاهین شهرداری گفت: براساس برنامه‌ای که من دادم شروع تمرینات در تاریخ ۳۱ خرداد بوده است اما همانطور که گفتم تا تکلیف منابع مالی مشخص نشود بقیه موارد هم مشخص نیستند. 

 

 

 

ویسی در مورد استعفای واعظی مدیرعامل باشگاه گفت: از استعفای ایشان اطلاعی ندارم

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------