آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مصدومیت داریوش شجاعیان

بدشانسی بی پایان هافبک استقلال؛ شجاعیان دوباره رباط داد؟

عکاس هایی که کنار زمین شاهد سر خوردن داریوش شجاعیان روی توپ بودند، وی را بعد از خروج از زمین تعقیب کردند، زمانی که او با…


روانخواه: نقشی در بستن استقلال نداشتم/ آبی‌پوشان می‌توانستند یک مهاجم شش دانگ جذب کننداخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,روانخواه
سرمربی تیم فوتبال نیروی زمینی تهران گفت: هیچ نقشی در بستن استقلال در این فصل نداشتم.

امیدرضا روانخواه در نشست پیش از بازی با نود ارومیه اظهار داشت: در لیگ یک چنین نشست‌های خبری نداریم، اما خوشحالم که این نشست برگزار شده است. جام حذفی جام معتبری است و یک راه میانبر برای موفقیت تیم‌هاست. این مسابقه فرصتی برای تیم و رؤیاپردازی‌مان است ما می‌خواهیم شانس خود را امتحان کنیم. من و تیم نیروی زمینی با تمام انگیزه در جام حذفی حاضر می‌شویم.

وی در مورد اینکه تیم نیروی زمینی در لیگ یک نتایج خوبی نکرده، گفت: ما یک امتیاز بیشتر نگرفته‌ایم و در رده یکی مانده به آخر هستیم. اما جدول با واقعیت‌های تیم ما متفاوت است. من قول می‌دهم در آینده می‌توانیم تیم  خوب و قابل احترامی در لیگ باشیم. این تیم همان تیمی است که از لیگ دو به لیگ یک صعود کرده و حتی برخی بازیکنانمان که خدمت سربازی‌شان هم تمام شده است را هم حفظ کرده‌ایم. واقعیت ماجرا این است که در نیم‌فصل دوم تیم بهتری خواهیم شد و بهتر می‌توانیم در مورد تیم نیروی زمینی صحبت کنیم. نتایج خوبی هم نگرفته‌ام هیچ بهانه‌ای هم نیست. من خودم را مسئول این نتایج می‌دانم، اما در آینده‌ای نزدیک نتایج بهتری خواهیم گرفت.

بازیکن اسبق استقلال در مورد وضعیت این تیم گفت: البته من در نشست خبری جام حذفی شرکت کرده‌ام و امیدوارم مردم به خاطر اینکه در مورد تیم پرهوادار استقلال صحبت می‌‌کنم من را ببخشند، واقعیت این است که من هم مثل همه مردم از نتایج استقلال ناراحتم. استقلال تا حدودی هم در این فصل بدشانس بوده است. اتفاقاتی که در تیم رخ داده روی بازیکنان تأثیر گذاشته است، اما من می‌گویم به این کادرفنی و بازیکنانش اعتقاد دارم. قطعا نتایج استقلال قابل قبول نبوده، اما در آینده این تیم قطعا نتایج بهتری را خواهد گرفت، نمی‌گویم نتایج چشمگیری می‌شود، اما نتایج استقلال بهتر خواهد شد.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه چرا در این تیم یک دستیار ایرانی مثل کریم باقری حضور ندارد، فردی مثل شما، پاشازاده یا فکری در کنار سرمربی ایتالیایی نیست، گفت: زمزمه‌هایی در این مورد بود اما اصلا به این قضیه فکر نکردم، زیرا خودم تیم داشتم، حتی صحبت بود که من در بستن تیم استقلال نقش داشته‌ام، که باید بگویم من اصلا هیچ نقشی در بستن استقلال نداشتم. حتی یک بازیکن استقلال هم نمی‌توانند بگوید روانخواه در بستن تیم نقش داشته، به نظر من حضور یک دستیار ایرانی کنار استراماچونی باعث می‌شد که او شناخت بهتر و بیشتری نسبت به فوتبال ایران و بازیکنان داشته باشد. شما وقتی شناخت داشته باشید می‌توانید دانش‌تان را منتقل کنید. در تمرینات پیش از فصل، وقت استراماچونی برای شناخت تیم هدر رفت، اگر دستیار ایرانی داشت می‌توانست شناخت زودتر و بهتری نسبت به بازیکنان و اینکه در چه فصلی در مسابقات حضور داشته باشم. اکنون که مسابقات به این مرحله رسیده نمی‌دانم حضور یک مربی ایرانی ضرورتی دارد یا نه.

روانخواه در مورد مشکلات گلزنی استقلال و رفتار مرتضی تبریزی گفت: من راجع به تبریزی نظری نمی دهم، مربی و باشگاه‌ها باید در مورد او صحبت کنند، اما زمان کی‌روش از سردار آزمون انتقاد می‌شد، ولی به به عقیده سرمربی تیم ملی او بهترین مهاجم بود. من نمی‌دانم استراماچونی چه چیزی از تبریزی خواسته است، اما من زمانی گفتم که استقلال می‌تواند یک مهاجم شش دانگ داشته باشد، حتی اسم بردم گفتم مهاجمی مثل ادینوهو در مس کرمان که هم سرعت خوبی داشته باشد هم توپ‌هایش ضرب داشته باشند. پولهای کمی هم در فوتبال ما به عنوان دستمزد نمی‌دهیم، می‌توانستیم مهاجمین خوبی را انتخاب کنیم و بخریم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------