آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,احمد آهنگی

احمد آهنگی، مدیرعامل سابق سپیدرود به علت کرونا درگذشت

آهنگی سال‌ها در تیم سپیدرود رشت مربی‌گری کرده و در دوره حضور سپیدرود در رقابت‌های لیگ برتر، مدیرعامل این تیم بوده است. احمد…


سه بازی متوالی خارج از خانه دوحه، شارجه، اصفهاناخبار,اخبار ورزشی ونتایج مسابقات,پرسپولیس

بعد از جلسه مدیران‌عامل چهار باشگاه ایرانی با دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا، این کنفدراسیون ضمانت داد بازی‌های برگشت دور گروهی لیگ قهرمانان 2020 به میزبانی نمایندگان ایران برگزار شود. پیش از این ‌ای‌اف‌سی به باشگاه‌های ایرانی گفته بود بازی‌های رفت حریفان‌تان همگروه باشند و بعد از بررسی شرایط تصمیم خواهند گرفت که در دور برگشت میزبانی را به تیم‌های ایرانی بدهند یا نه اما با سفر مدیران ایران به مالزی اتفاق دیگری افتاد و کنفدراسیون فوتبال آسیا تضمین داد دور برگشت بازی‌ها قطعاً به میزبانی تیم‌های ایرانی برگزار می‌شود.

 

با توجه به این شرایط برنامه پرسپولیس در مقطع 36 روزه پیش‌رو از بازی تراکتور تا شهر خودرو که سرخ‌ها باید 8 بازی فوق‌العاده حساس و مهم را در دو جبهه برگزار کنند پیچیده‌تر شد.

 

با توجه به تغییراتی که صورت گرفت حالا پرسپولیس باید هر سه مسابقه مرحله گروهی‌اش را خارج از تهران برگزار کند، هر چند قبل از این اتفاقات هم مشخص بود با توجه به همگروهی با نماینده عربستان دو مسابقه از سه دیدار دور رفتش را در باید خارج از ورزشگاه خانگی به میدان برود.

 

با این حال از آنجایی که بازی با شارجه امارات هم در مرحله رفت در خانه حریف اماراتی برگزار خواهد شد تعداد سفرهای پرسپولیس در این بازه زمانی فشرده و دشواری بیشتر خواهد شد و کار کادر فنی و بازیکنان برای ریکاوری دشوارتر می‌شود. طبق برنامه پرسپولیس بعد از سه مسابقه بسیار سخت در لیگ برتر در روزهای ششم، دوازدهم و هفدهم بهمن که مقابل تراکتور، صنعت نفت و استقلال برگزار خواهد کرد (بازی با صنعت نفت در آبادان است و دو مسابقه دیگر در تهران) باید وارد لیگ قهرمانان آسیا شود. پرسپولیس 5 روز بعد از دربی یعنی روز 22 بهمن باید مقابل الدحیل قدرتمند در دبی بازی کند و یک هفته بعد از آن در شارجه مقابل تیم این شهر به میدن برود. بعد از آن به فاصله 5 روز یعنی روز 4 اسفند پرسپولیس باید در اصفهان مقابل سپاهان بازی کند و با این حساب سه مسابقه متوالی خارج از خانه خواهد داشت.

 

4 روز بعد از این مسابقه پرسپولیس باید از شهر خودرو میزبانی کند و چهار روز بعد از آن در تاریخ 12 اسفند هم میزبان التعاون عربستان خواهد بود که این دیدار هم به احتمال زیاد در دبی برگزار می‌شود و خبری از میزبانی واقعی نیست. پرسپولیس تا پایان سال 98 یک بار دیگر هم باید از تهران خارج شود. سرخ‌ها در روزهای 17 و 22 اسفند مقابل پیکان و شاهین بوشهر بازی می‌کنند که دیدار با پیکان در ورزشگاه شهر قدس و بازی با شاهین در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

 

آخرین مسابقه پرسپولیس در سال 98 روز 26 اسفند در تبریز مقابل ماشین‌سازی برگزار خواهد شد و در مجموع از 11 بازی پرسپولیس تا پایان سال 98 بدون احتساب بازی خارج از خانه مقابل پیکان که در حاشیه تهران برگزار می‌شود پرسپولیس شش بازی خارج از خانه دیگر خواهد داشت و سه سفر داخلی (آبادان، اصفهان، تبریز) و سه سفر خارجی (دوحه، شارجه، دبی) در برنامه دارد که کارش را سخت می‌کند.

 

 روزنامه ایران

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------