استقلال مطالبات دستیاران ساپینتو را پرداخت کرد/ شکایت پریرا از پرسپولیسساپینتو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
باشگاه استقلال اقدامات لازم درخصوص پرداخت بدهی 3 مربی سابق این تیم را انجام داد.

به گزارش فارس، با شکایت اعضای کادرفنی سابق استقلال فدراسیون جهانی فوتبال احکامی را علیه این باشگاه صادر کرد و حالا پس از گذشت چندماه از صدور این احکام، به دلیل عدم پرداخت مطالبات 3 مربی سابق آبی‌ها پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شده است.

 

بر این اساس امروز این موضوع مطرح شد که تاخیر در پرداخت مطالبات مربیان سابق باعث اضافه شدن مبلغ پرداختی شده اما این مساله صحت ندارد.

 

پس از شکایت کادرفنی سابق استقلال در تابستانی که گذشت، این باشگاه نیز دفاعیات خود را به فیفا ارائه کرد و به همین خاطر؛ ریکاردو ساپینتو پس از شکایت 327500 یورویی برای دریافت 307 هزار یورو، روی ماتا پس از شکایت 43 هزاریورویی به مقدار 23 هزار یورو، پائولو میگوئل (مربی بدنساز) و همچنین ژائو آبرئو (آنالیزور) نیز هرکدام پس از شکایت 22570 یورویی، موفق به دریافت رای 9300 یورویی شدند.

 

این درحالیست که باشگاه استقلال پس از دریافت وام ارزی در فصل گذشته می‌توانست مطالبات این افراد و همچنین چند بدهی خارجی دیگر مانند حقوق رافائل سیلوا را پرداخت کند اما این اتفاق نیفتاد تا به این ترتیب احکام خارجی جدید روی میز آبی قرار بگیرند.

 

بااینحال طبق پیگیری‌ها مشخص شد باشگاه استقلال مطالبات 3 مربی سابق که جمعا حدود 41 هزار یورو می‌شود را به حساب ارائه شده واریز کرده و به نظر می‌رسد پس از پشت سر گذاشته شدن ضوابط بانکی، این پول طی روزهای آینده در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

 

ضمن اینکه در خصوص رای ریکاردو ساپینتو، باشگاه استقلال پس از ابلاغ حکم فیفا اعتراض خودش را به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) اعلام کرد و اکنون منتظر اعلام نظر این دادگاه است.

 

***

 

شکایت پریرا از پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس که در فکر قسط چهارم بوژیدار رادوشوویچ بود حالا با یک پرونده و شکایت جدید مواجه شده است.

 

پریرا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

به گزارش فوتبالی، شکایت بازیکنان و مربیان خارجی سرخابی‌ها و محکومیت این دو باشگاه آنقدر تکرار شده که دیگر ارزش خبری ندارد. هر بازیکنی که از این دو تیم جدا می‌شود قطعا چند ماه بعد شکایتش به باشگاه می‌رسد و خبر کسر امتیاز و جریمه مالی هم پشت سر آن شنیده می‌شود. 

 

این بار نوبت لئاندرو پریراست که این داستان تکراری را بازنویسی کند.

 

در پایان لیگ بیست و دوم لئوناردو پریرا درحالی که با باشگاه پرسپولیس یک فصل دیگر قرارداد داشت، به صورت توافقی و بعد از بخشودگی مبلغی از قرارداد خود، از این تیم به صورت رسمی جدا شد. 

 

بر اساس توافق قرار بود که باشگاه مبلغ 143 هزار دلار به این بازیکن پرداخت کند اما این پول پرداخت نشده و حالا پریرا از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده است.

 

در مورد این که چرا باشگاه پرسپولیس به وعده‌اش عمل نکرده گویا باشگاه پرسپولیس از فیفا خواسته که از محل درآمدهای پرسپولیس این مبلغ پرداخت شود اما پاسخ‌های فیفا در این مدت این بوده که این خواسته بررسی می‌شود.

 

تعلل فیفا در پاسخ نهایی به سرخپوشان در نهایت باعث می‌شود تا موعد پرداخت پول برسد و وکیل پریرا هم شکایت کند. گویا باشگاه پرسپولیس در حال رایزنی با وکیل این بازیکن است تا از او مهلت گرفته تا فیفا این مبلغ را پرداخت کند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------