اسکالونی: برای جدایی‌ از آرژانتین باید با مسی صحبت کنماسکالونی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
لیونل اسکالونی در پاسخ به سوال مربوط به جدایی‌اش از تیم ملی آرژانتین اعلام کرد همچنان در حال فکر کردن درباره این موضوع است.

به گزارش ورزش سه، پس از آخرین بازی آرژانتین در فیفادی گذشته، لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین، حرف‌های عجیبی بر زبان آورد. او از فاصله گرفتن از فوتبال و خداحافظی از تیم ملی گفت که تعجب اهالی فوتبال را به دنبال داشت.

 

پس از گذشت مدتی از این موضوع اما هنوز تکلیف سرنوشت این مربی در تیم ملی آرژانتین مشخص نشده است. برخی شایعه‌ها حاکی از این دارند که جدایی او به‌زودی به‌صورت رسمی از سمت فدراسیون فوتبال آرژانتین اعلام خواهد شد.

 

دیروز در این مورد از چیکی تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین سوال پرسیده شد و او در این مورد سکوت کرد و پاسخ روشنی نداد تا با این کارش به شایعات دامن بزند.

 

لیونل اسکالونی اما در صحبت‌هایش در جریان قرعه‌کشی مسابقات کوپا آمه‌ریکا، اعتراف کرده است که همچنان تصمیم قطعی‌ای را برای ماندن یا خداحافظی نگرفته است.

 

او گفت: «هنوز به تصمیمم فکر می‌کنم. من به آرامی درباره این موضوع فکر می‌کنم که دوباره به کارم ادامه دهم یا نه. بازیکنان به یک مربی در سطح اشتیاق و انرژی خودشان علاقه دارند. درباره این تصمیم با مسی صحبت کردم و قرار شد که دوباره در این مورد حرف بزنیم. او کاپیتان تیم است و من رابطه خوبی با او دارم. با تاپیا هم صحبت کردم و فقط نیاز دارم که درباره‌اش فکر کنم.»

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------