پایان شایعات؛ حمایت کامل مدیریت کلباء از فرهاد مجیدیفرهاد مجیدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیریت باشگاه اتحاد کلباء امارات نتایج ناامید کننده تیم در فصل جاری با هدایت فرهاد مجیدی را بررسی خواهد کرد و این احتمال وجود دارد که این سرمربی ایرانی از کار برکنار شود.

به گزارش ایسنا، فرهاد مجیدی در دومین فصل حضورش به عنوان سرمربی در اتحاد کلباء نتوانسته است انتظارات را برآورده کند.

 

اتحاد کلباء فصل قبل با هدایت این سرمربی ایرانی عملکرد خوبی از خود نشان داد و همین باعث شد تا قرارداد مجیدی تمدید شود اما این تیم در فصل جاری باوجود جذب بازیکنان خوب خارجی نتایج خوبی کسب نکرده است.

 

به نوشته روزنامه البیان امارات، هواداران اتحاد کلباء از نتایج تیم در فصل جاری راضی نیستند و منتظر هستند تا مدیریت باشگاه دلایل افت تیم در فصل جاری را با سرمربی تیم بررسی کنند. اتحاد کلباء از ۱۴ بازی خود در فصل جاری تنها ۱۳ امتیاز کسب کرده و در رده یازدهم جدول رده‌بندی قرار دارد و این جایگاهی نیست که هواداران انتظار آن را داشتند. افت تیم به نگرانی بزرگی در بین هیات مدیره باشگاه تبدیل شده است.

 

در ادامه گزارش البیان آمده است: تیم مجیدی از ۴۲ امتیاز ممکن تنها ۱۳ امتیاز را کسب کرده است. تیم در فصل جاری تنها برابر سه تیم امارات، حتی و عجمان به پیروزی دست پیدا کرده که همگی در جدول پایین‌تر از این تیم هستند. آن‌ها از ۱۳ بازی ۷ شکست در کارنامه دارند به طوری که ۲۱ گل زده‌اند و ۲۷ گل هم دریافت کرده‌اند. مدیریت باشگاه به دنبال بررسی دلایل افت و نتایج ناامید کننده تیم در فصل جاری است. عبید الیماحی، رئیس بخش فوتبال باشگاه اتحاد کلباء اعلام کرد که آن‌ها می‌خواهند مشکل تیم را پیدا کنند و با سرمربی ایرانی دلایل نتایج ناامید کننده را بررسی کنند؛ البته الیماحی تاکید کرد که آن‌ها نمی‌خواهند تصمیمی عجولانه درباره مجیدی بگیرند با این حال در برابر نتایج ناامید کننده بی‌خیال نخواهند شد و هر تصمیمی که لازم باشد برای بازگشت به روزهای خوب و مسیر درست خواهند گرفت.

 

البیان در پایان نوشت: فرهاد مجیدی به خاطر نتایج ناامید کننده تیمش مورد انتقادهای تندی قرار گرفته است به ویژه این که تیم او در فصل جاری بارها در دقایق پایانی گل خورده و یا پیروزی را با تساوی و شکست عوض کرده است. سرمربی ایرانی در تکرار نتایج خوب تیم در فصل قبل ناکام بوده است و به جای این که در فصل جاری تیمش عملکرد بهتری داشته باشد با افت مواجه شده است و نتوانست نتایج مورد نظر را کسب کند.

 

پایان شایعات؛ حمایت کامل مدیریت کلباء از فرهاد مجیدی

مدیریت باشگاه کلباء به حمایت خود از فرهاد مجیدی ادامه می دهد.

 

الیماحی گفته بود که مدیریت باشگاه از نتایج کسب شده رضایت ندارد و هر تصمیمی برای بازگشت کلباء به روند نتیجه گیری مثبت لازم باشد، اتخاذ خواهد کرد و در همین راستا نیز جلسه ای را با فرهاد مجیدی برگزار خواهد کرد.

 

روز گذشته جلسه ای در دفتر باشگاه برگزار شد. مجیدی به همراه دستیارانش به دیدار محمد عبید الیماحی، رئیس هیئت مدیره کلباء رفت و طرفین به بحث و گفتگو پیرامون مسائل مختلف پرداختند.

 

در نهایت نیز الیماحی بر حمایت از فرهاد مجیدی و ادامه حضور او در کلباء تأکید کرد تا سرمربی ایرانی با تمرکز بالایی در بازی بعدی به مصاف البطائح برود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------