جدول لیگ برتر در پایان هفته بیست و سوم | پرسپولیس سایه به سایه استقلال در کورس قهرمانی؛ سپاهان جاماندجدول لیگ برتر در پایان هفته بیست و سوم،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تیم پرسپولیس با شکست ملوان در لیگ برتر همچنان در کورس قهرمانی با استقلال قرار گرفت.

به گزارش تسنیم، هفته بیست‌وسوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امشب (جمعه) برگزار شد که می‌توان گفت معادلات صدر جدول کاملاً به سود سرخابی‌های پایتخت بود. استقلال برتری دشواری در اراک به دست آورد و امتیازات خود را به عدد 50 رساند تا صدرنشین جدول باقی بماند. پرسپولیس هم ملوان را با شکست بدرقه کرد تا با 49 امتیاز، جایگاه دوم جدول را حفظ کند. شکست سنگین تراکتور سبب شد سرخابی‌ها 9 امتیاز از رتبه سوم جدول فاصله بگیرند و همچنان مدعیان اصلی قهرمانی باشند.

 

سپاهان در خانه خود از پس نساجی برنیامد و با 39 امتیاز در جایگاه چهارم قرار بگیرد. سپاهان در صورتی که در بازی معوقه خود به برتری برسد، جای تراکتور را در رده سوم می‌گیرد و همچنان هشت امتیاز با صدر جدول فاصله خواهد داشت. نساجی مازندران هم با 16 امتیاز، تفاضل گل برابر با صنعت نفت و گل زده کمتر نسبت به این تیم قعرنشین ماند.

 

استقلال خوزستان در مسابقه‌ای سرنوشت‌ساز بر صنعت نفت غلبه کرد و با 19 امتیاز، در رده چهاردهم ایستاد. فولاد خوزستان هم با شکستی که در قزوین متحمل شد، با 21 امتیاز در رتبه سیزدهم باقی ماند. با توجه به نتایج ضعیف فولادی‌ها طی هفته‌های اخیر، به نظر می‌رسد شاگردان عبدالله ویسی نیز یکی از تیم‌های اصلی رقابت‌کننده برای فرار از سقوط خواهند بود.

 

نتایج هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

تراکتور تبریز یک - ذوب‌آهن اصفهان 4
شمس آذر قزوین یک - فولاد خوزستان صفر
مس رفسنجان 2 - پیکان 2
سپاهان اصفهان صفر - نساجی مازندران صفر
آلومینیوم اراک صفر - استقلال یک
استقلال خوزستان 2 - صنعت نفت یک
هوادار یک - گل‌گهر سیرجان صفر
پرسپولیس یک - ملوان بندرانزلی صفر

 

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست و سوم:

 

جدول لیگ برتر در پایان هفته بیست و سوم،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشیکالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------