کمپانی سرمربی بایرن مونیخ شدونسان کمپانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
حضور سرمربی برنلی روی نیمکت هدایت باواریایی‌ها قطعی شد.

به گزارش تسنیم، باشگاه بایرن مونیخ که ونسان کمپانی را برای جانشینی توماس توخل در نظر گرفته، تنها مانع موجود بر سر استخدام این مربی بلژیکی را از پیش‌ رو برداشت و او را باید مربی جدید باواریایی‌ها دانست. فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا در این باره خبر داد؛ حضور ونسان کمپانی روی نیمکت بایرن مونیخ قطعی شد و او با امضای قراردادی سه ساله هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.

 

طبق ادعای رومانو؛ باشگاه بایرن مونیخ پس از مذاکراتی که با باشگاه برنلی داشت، سرانجام با این باشگاه انگلیسی بر سر پرداخت رقم 12 میلیون یورو به عنوان غرامت فسخ قرارداد ونسان کمپانی به توافق رسید. پیش از این گفته می‌شد که برنلی برای موافقت با جدایی مربی 38 ساله‌اش 20 میلیون یورو می‌خواهد، این در حالی است که بایرنی‌ها حاضر به پرداخت بیش از 10 میلیون یورو نبودند.

 

کمپانی به واسطه اینکه زمانی برای هامبورگ بازی می‌کرد، شناخت خوبی از بوندس‌لیگا دارد و به زبان آلمانی هم مسلط است. مدافع پیشین منچسترسیتی با وجود اینکه این فصل نتوانست مانع سقوط برنلی از لیگ برتر به لیگ دسته اول انگلیس شود، سبک کاری‌اش بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

بایرن مونیخ این فصل با توماس توخل نتوانست عنوانی به دست بیاورد و همان‌طور که طرفین اخیراً توافق کرده بودند، با پایان یافتن فصل مسیرشان را از هم جدا کردند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------