شوک بزرگ به جام حذفی با حذف سپاهان آسیایی/ مدافع عنوان قهرمانی هم حذف شداخبار،اخبار جدید،اخبار روز
تیم فوتبال آلومینیوم موفق شد با پیروزی در ضربات پنالتی برابر سپاهان به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی راه یابد.

به گزارش مهر، از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور دو تیم سپاهان و آلومینیوم از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه امام خمینی به مصاف هم رفتند که تکلیف این بازی را ضربات پنالتی مشخص کرد و این تیم آلومینیوم بود که در ضیافت پنالتی‌ها به پیروزی رسید.

 

۹۰ دقیقه معمول این بازی با نتیجه یک - یک مساوی به پایان رسید تا دو تیم برگزار کننده ۳۰ دقیقه وقت‌های اضافه باشند. در این بازی ابتدا سپاهان در دقیقه ۲ با گلی که فرشاد احمد زاده به ثمر رساند از میزبان خود پیش افتاد و سپس میلاد فخرالدینی در دقیقه ۳۷ این گل را پاسخ داد تا با همین نتیجه نیمه اول و ۹۰ دقیقه معمول بازی به پایان برسد و دو تیم بازی را در وقت‌های اضافه دنبال کنند.

 

تلاش دو تیم در ۳۰ دقیقه اضافه هم ثمری نداشت تا بازی در پایان ۱۲۰ دقیقه با همان نتیجه یک - یک به پایان برسد و ضربات پنالتی تکلیف تیم پیروز را مشخص کند.

 

در ضربات پنالتی تیم آلومینیوم موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ و در مجموع با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید. 

 

 

ادامه شگفتی در جام حذفی فوتبال/ مدافع عنوان قهرمانی حذف شد

مس کرمان و فولاد امروز (دوشنبه) در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی مس در ضربات پنالتی به پایان رسید.

 

گل نخست بازی توسط مس کرمان روی اشتباه مدافعان فولاد و توپ ربایی امین کاظمیان در دقیقه ۵۹ به ثمر رسید. این بازی تا دقایق پایانی با تک گل کاظمیان پیگیری شد تا این که وحید حیدریه در دقیقه ۸۷ با ضربه سر بازی را به تساوی کشاند.

 

مس کرمان در دقیقه ۹۳ می‌توانست توسط کوکبی به گل برسد اما شوت این بازیکن پس از عبور از سه بازیکن فولاد به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت تا خطر از بیخ گوش شاگردان نکونام عبور کند. این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک، یک به پایان رسید و به ۳۰ دقیقه وقت اضافه رفت.

 

بازی در اوقات تلف شده محتاطانه‌تر از نیمه دوم پیگیری شد تا بازی در ۳۰ دقیقه وقت‌های اضافه هم با تساوی به پایان برسد تا تکلیف بازی در ضربات پنالتی مشخص شود.

 

در نهایت مس با نتیجه ۵ بر ۴ در ضربات پنالتی به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رسید.

 

ضربات پنالتی این دیدار پرحاشیه بود و وقتی بازیکنان مس کرمان قصد زدن ضربه دوم پنالتی داشتند، جواد نکونام، سرمربی و محمد علوی، سرپرست فولاد به دروازه‌بان تیمشان گفتند که درون دروازه نایستد. دلیل‌ آن‌ها حضور فردی در بین افراد حاضر در ورزشگاه بود که نقش هوادار را در بازی بدون تماشاگر ایفا می‌کرد. در نهایت با خروج این فرد از روی سکوها، ضربات پنالتی‌ها از سر گرفته شد.

 

همچنین شهریاری، دروازه‌بان مس در زمان زدن ضربه پنالتی توسط عبدالله‌زاده، بازیکن فولاد، پایش روی خط دروازه نبود تا پنالتی‌ای که مهار کرده بود، بسوزد. پنالتی تکراری عبدالله‌زاده به گل تبدیل شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------