آخرین اخبار ورزشی

ال کلاسیکو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

ژاوی: تیم بهتر زمین بودیم و به شایستگی بردیم/ آنچلوتی: حق داریم به گل مردود مشکوک باشیم

ژاوی در پایان ال‌کلاسیکو از تلاش بازیکنانش تقدیر کرد و گفت که بارسا به شایستگی برنده شد.ژاوی: تیم بهتر زمین بودیم و به…

رونمایی از رقم بدهی‌ استقلال به اعضای سابق هیئت مدیره، بازیکنان و مربیان/ آبی‌ها چقدر از AFC می‌خواهند؟ بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
صورت‌های مالی منتشر شده توسط باشگاه استقلال نشان می‌دهد این باشگاه در سال گذشته به چه میزان درآمد و بدهی داشته است.

به گزارش تسنیم، باشگاه استقلال صورت‌های سال مالی منتهی به 31 تیر ماه 1401 را تهیه کرده و این صورت‌های مالی به انضمام گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی روی سایت کدال منتشر شده است. صورت‌های مالی منتشر شده اما نکات جالب توجه و دارای اعداد و ارقامی است که می‌تواند برای اهالی فوتبال حائز اهمیت باشد.

 

در قسمت زیر بخشی از صورت‌های مالی منتشر شده را بررسی خواهیم کرد و در ادامه نیز فایل صورت‌های مالی به انضمام گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی را می‌توانید در قسمت مستندات خبر مشاهده کنید.

 

باشگاه استقلال در قسمتی از صورت‌های مالی منتهی به سال مالی 31 تیر ماه 1401 به میزان بدهی ارزی این باشگاه به بازیکنان خارجی اشاره کرده است. بخشی از این بدهی مربوط به هرویه میلیچ و گابریل پین است که چند هفته پیش توسط علی فتح‌الله‌زاده پرداخت و پنجره نقل‌و‌انتقالاتی آبی‌پوشان باز شد.

 

 بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

همچنین باشگاه استقلال بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی این باشگاه از جمله حق‌الزحمه بازیکنان و کادر فنی و ... را به شرح زیر اعلام کرد:

 

 بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

در قسمت دیگر صورت‌های مالی باشگاه استقلال به میزان درآمد این باشگاه از فروش و حق رشد بازیکنان این تیم نیز اشاره شده که نشان می‌دهد باشگاه استقلال در بحث انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی مبلغ یک میلیون و 800 هزار دلار، در موضوع  حق رشد اللهیار صیادمنش از انتقال به هال‌سیتی مبلغ 500 هزار یورو و در جریان فسخ قرارداد امیرحسین حسین‌زاده مبلغ 250 هزار دلار درآمدزایی داشته است.

 

 بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

نکته جالب دیگر در گزارش مالی باشگاه استقلال، بدهی این باشگاه به مدیران سابق آبی‌پوشان است. جایی که نام‌های آشنایی از جمله علی نامداری، علی فتح‌الله‌زاده، علی خطیر و ... به چشم می‌خورد که هر یک از آنها ظاهراً از باشگاه استقلال طلبکار هستند. در زیر جدول مربوط به این بخش توضیحاتی نیز درباره بدهی افراد داده شده است.

 

 بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

همچنین درباره جدول مربوط به بدهی باشگاه استقلال به مدیران و اعضای هیئت مدیره سابق این باشگاه؛ توضیحاتی نیز در گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی دیده می‌شود که به شرح زیر است:

 

 بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

در صورت‌های مالی باشگاه استقلال به مانده حساب‌های این باشگاه از اشخاص و شرکت‌ها نیز اشاره شده است که در قسمتی از آن میزان طلب باشگاه استقلال از AFC و فیفا نیز ذکر شده است. بر این اساس استقلال تا تیرماه سال 1401 مبلغ 36 میلیارد تومان از AFC طلب دارد که البته این رقم اکنون با توجه به افزایش نرخ دلار افزایش یافته است.

 

حسابرس مستقل و بازرس قانونی نیز در گزارش خود درباره این بند توضیحاتی ارائه کرده‌اند که آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

 

 بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

 بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

 بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

 بدهی‌ استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

فایل کامل صورت‌های سال مالی منتهی به 31 تیر ماه 1401 باشگاه استقلال و همچنین گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی را می‌توانید در قسمت مستندات خبر مشاهده کنید.

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023