دستیارهای قلعه‌نویی در اولین تمرین تیم ملیقلعه‌نویی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
با توجه به شروع اردوی تیم ملی، امیر قلعه‌نویی از تعدادی از همکاران سابق خود برای حضور در تمرین تیمش دعوت کرده تا وظیفه هدایت تمرینات را برعهده داشته باشند. 

به گزارش ایسنا، اردوی تیم ملی فوتبال ایران از امروز (۲۸ اسفند) آغاز می‌شود و امیر قلعه‌نویی، سرمربی جدید ایران هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت. قلعه‌نویی از دیروز کارهای اجرایی در تیم ملی را به همراه سعید الهویی، دستیارش در تیم گل‌گهر شروع کرده است. 

 

او برای شروع اردوی تیم ملی از یک مربی خارجی و دو دستیار ایرانی دیگر هم استفاده کرده است اما هنوز فهرست نهایی مربیان قطعی نشده است. 

 

تاکنون سعید الهویی (دستیار اول)، علی‌اصغر قربانعلی‌پور (بدنساز) و آلین دینکا (مربی دروازه‌بان‌ها) در تیم ملی حضور خواهند داشت. مذاکره‌ها برای حضور وحید هاشمیان که دستیار ویلموتس و اسکوچیچ هم بوده، ادامه دارد.

 

البته این اسامی قطعی نیست و شاید در اردوهای بعدی افراد جدیدی جای برخی از مربیان به خصوص در پست مربی دروازه‌بانی و بدنساز عوض شوند. به خصوص که الهویی از دیروز به عنوان سرمربی جدید گل‌گهر هم انتخاب شد و جانشین قلعه‌نویی در این تیم شده است. 

 

دینکا، مربی رومانیایی هم در گذشته مربی دروازه‌بان‌های تراکتور بود و ابتدای فصل جاری گفته می‌شد که به کادرفنی گل‌محمدی اضافه خواهد شد. 

 

قلعه‌نویی برای این اردو از ۳۲ نفر دعوت کرده است که رفته رفته به اردوی تیم ملی اضافه می‌شوند. 

 

ایران در نوروز ۱۴۰۲ با تیم‌های روسیه و کنیا دیدار خواهد کرد. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023