آخرین اخبار ورزشی

پیام احساسی نیمار به مسی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

پیام احساسی نیمار به مسی: خداحافظ برادر، عاشقتم/ پیام وینیسیوس برای بنزما: دلمان برایت تنگ می‌شود

نیمار در پیامی مسی را برادر خود خطاب کرد و گفت: آنطور که فکر می‌کردیم نشد اما همه چیز را امتحان کردیم، خوشحالم که ۲ سال دیگر…

ادعای جنجالی درباره غیبت سردار آزمون در تیم ملی سردار آزمون,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

خبرورزشی نوشت: علی اصغر مدیرروستا یکی از اعضای سابق کمیته فنی مدعی شده است، سردار آزمون برای غیبت در تمرینات تیم ملی هیچ هماهنگی با امیر قلعه نویی نداشت.

 

در حالی که امیر قلعه نویی برای بازی دوستانه با روسیه و کنیا از سردار آزمون و سامان قدوس دعوت به عمل آورد، اما این دو بازیکن اعلام کردند در تمرینات تیم ملی شرکت نخواهند کرد و به نظر می‌رسد در این باره با فدراسیون فوتبال هماهنگی کردند نه امیر قلعه نویی.

 

علی اصغر مدیر روستا که در فدراسیون فوتبال قبلی یکی از اعضای کمیته فنی بود در تحلیل این اتفاق می‌گوید: «قلعه‌نویی خیلی راحت در نشست خبری در واکنش به این سوال گفت برویم سوال دیگر! قطعاً در این موضوعات قاطعیت لازم است که قلعه‌نویی دارد. به نظرم اگر بازیکنی در هر سطحی نافرمانی کند سرمربی نباید توجهی به آن داشته باشد. من آزمون را دوست دارم، ولی باید بازیکن مطیع باشد. اینجا تیم ملی است و بازیکنان مثل سرباز باید به هر نحوی شده در اختیار تیم‌شان باشند؛ مگر اینکه با هماهنگی کادرفنی باشد. با توجه به صحبت‌های قلعه‌نویی هم به نظر می‌رسد غیبت آزمون با هماهنگی او نبوده است. این موضوع ان‌شاءالله حل شود، ولی نباید خدشه‌ای به بزرگی تیم ملی وارد شود.»

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023