استقلال: هوادار متمول نداریم، دنبال اسپانسریمتیم فوتبال استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
تیم فوتبال استقلال در حالی به کار در رقابت‌های لیگ برتر ادامه می‌دهد که هر لحظه به خطر بسته شدن پنجره به‌دلیل بدهی به بازیکنان و مربیان سابق خارجی خود نزدیک می‌شود..

 روزنامه فرهیختگان نوشت:تیم فوتبال استقلال در حالی به کار در رقابت‌های لیگ برتر ادامه می‌دهد که هر لحظه به خطر بسته شدن پنجره به‌دلیل بدهی به بازیکنان و مربیان سابق خارجی خود نزدیک می‌شود. به تازگی رای پرونده سانتاکلارا از سوی دادگاه داوری ورزش صادر شده و در صورتی که آبی‌ها در این خصوص چاره‌ای نیندیشند به طور حتم با تبعات جدی و جبران‌ناپذیری برای تداوم نتایج موفقیت‌آمیز در ادامه فصل مواجه خواهند شد. این موضوع در حالی به یک چالش جدی برای استقلالی‌ها تبدیل شده است که هنوز خاطره تلخ حذف از آسیا به خاطر عدم پرداخت مطالبات استراماچونی در موعد مقرر هواداران این تیم را آزرده‌خاطر کرده و زمان زیادی نیز از آن نگذشته است. بنابراین این اتفاق نه‌تنها مجوز حرفه‌ای باشگاه آبی‌پوش را مورد تهدید قرار داده بلکه می‌تواند برای پنجره زمستانی این باشگاه نیز مخاطراتی را ایجاد کند.

 

این در شرایطی است که برخی رسانه‌ها طی چند روز گذشته اخباری را در خصوص هواداران متمول استقلالی منتشر کرده و در این خصوص مدعی شدند که یکی از هواداران متمول استقلال که در یکی از کشورهای اروپایی زندگی می‌کند و با برخی از اعضای باشگاه هم رابطه خوبی دارد، به استقلالی‌ها این وعده را داده است که بخش زیادی از مطالبات خارجی‌های طلبکار این باشگاه را می‌پردازد تا استقلال دیگر دغدغه‌ای از بابت دریافت مجوز حرفه‌ای و حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشد.

 

در این خصوص یکی از معاونان باشگاه استقلال به «فرهیختگان» گفت: «این خبرسازی‌ها دروغ است و ما هوادار متمولی که قصد کمک کردن به استقلال را داشته باشد‌ نداریم. این خبرسازی‌ها به خاطر آن است که همواره صحبت از هوادار متمول پرسپولیسی مطرح می‌شود و حالا می‌خواهند از این لحاظ برای ما هوادار متمول بتراشند، در حالی که این خبر از پایه و اساس غلط است و ما از این هوادارها نداریم.» وی افزود: «ضمن اینکه خودمان به دنبال اسپانسرهای جدیدتر هستیم تا برای تامین منابع مالی به منظور حل مشکلات اقتصادی باشگاه قدم‌های مهم و موثری برداریم.» 

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------