تعجب انگلیسی‌ها از اقدام عجیب هالک ایرانی | چهره فوتوشاپی یک شبه آب رفت!هالک ایرانی  ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
اقدام جدید سجاد غریبی در رسانه‌های انگلیسی مورد توجه قرار گرفته است. 

به گزارش همشهری‌آنلاین، سجاد غریبی که به تازگی به خاطر شکست در یک مبارزه مورد انتقاد قرار گرفته بود تصاویر فتوشاپی خودش را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرد. این اقدام غریبی در رسانه های انگلیسی هم بازتاب داشته و نشریه سان گزارشی در خصوص این اقدام او منتشر کرده است. سان در گزارش خود آورده که سجاد غریبی پس از شکست تحقیرآمیز در اولین مبارزه خود و لو رفتن چهره متفاوتش با آنچه در اینستاگرام به خاطرش مشهور شده بود، تصاویر خود را حذف کرده است.

 

طرفداران او متوجه شدند که غریبی به مراتب با چیزی که در اینستاگرام نشان داده متفاوت است و به جای داشتن هیکلی عضلانی و سیکس‌پک، ظاهری نامناسب و شکمی برآمده دارد. قد او هم‌چنین کمتر از حدود ۱۸۸ سانتی‌متری بود که در تصاویرش به نظر می‌آمد و این ورزشکار ۳۰ ساله تقریبا ۱۷۰ سانتی‌متر قد دارد.

 

غریبی که به نام هالک ایرانی مطرح شده پس از آن شکست تحقیرآمیز بسیاری ار تصاویر خودش را حذف کرده و حالا تنها ۱۴ پست در صفحه اینستاگرام او قابل مشاهده است.

 

پیش از این قرار بود غریبی با مارتین فورد مبارزه کند اما او که لقب ترسناک‌ترین مرد جهان را دارد به دلیل ترس از سلامت روان غریبی از این مبارزه انصراف داده و مدعی شد او با فتوشاپ تصاویر خود را تغییر داده است.

 

 خبرآنلاین

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022