کمیته انضباطی شکایت باشگاه فولاد از پرسپولیس را رد کرد فدراسیون فوتبال,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص چند پرونده صادر کرد. 

به گزارش فارس، دیدار تیم های فولاد هرمزگان و ملوان بندرانزلی از سری رقابت‌های لیگ فوتبال ساحلی که قرار بود روز 20 مرداد ماه برگزار شود به دلیل عدم ادامه بازی توسط تیم ملوان بندر انزلی، این مسابقه نیمه تمام ماند. تیم ملوان بندر انزلی مسئول در نیمه تمام ماندن بازی در حالیکه که نتیجه 8بر2 به سود تیم مقابل تا دقیقه 30 در جریان بود، شناخته شد. این تیم سه بر صفر بازنده اعلام شده و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

 

فرزاد بلوک باشی، سرمربی تیم ملوان بندرانزلی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) و رفتار غیرورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

* دیدار تیم های چوکا تالش و شهرخودرو که قرار بود روز 5 شهریورماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم شهرخودرو انجام نشد. تیم شهر خودرو سه بر صفر بازنده و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

 

* کمیته انضباطی در خصوص شکایت باشگاه فولاد خوزستان علیه باشگاه پرسپولیس تهران مبنی بر استفاده از بازیکن غیر مجاز به نام سینا اسدبیگی در مسابقه روز 28 مرداد ماه سال 1401 از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اعلام کرد: با توجه به اینکه شاکی علیرغم ابلاغ اخطار رفع نقص نسبت به پرداخت هزینه دادرسی در مهلت مقرر اقدام قانونی به عمل نیاورده است، مستند به بند 5 از ماده 27 مقررات انضباطی، قرار رد دعوی صادر می شود.

 

قرار صادره ظرف مهلت 7 روز از تاریخ ابلاغ، قابل تجدید نظر خواهی نزد کمیته استیناف است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022