پاسخ تند سازمان لیگ به اظهارات عضو هیئت مدیره استقلال/ /قائدی جایگزین حردانی در تیم ملی شد؟ لیگ فوتبال ایران,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران به اظهارات عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره برتامه بازی‌های لیگ واکنش نشان داد. 

سهیل مهدی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره اعتراض محمد مومنی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به زود برگزار شدن بازی‌های استقلال نسبت به پرسپولیس، اظهار داشت: هنوز هفته هفتم هستیم و هفته‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. با این شرایط سپاهان هم باید اعتراض کند؟ باشگاه ذوب‌آهن هم باید نسبت به زمان بازی‌های سپاهان یا باشگاه مس کرمان در مورد زمان مسابقات مس رفسنجان اعتراض کنند؟ اگر اینطور باشد جواد نکونام هم باید به همه برنامه‌ریزی‌ها اعتراض کند. آیا این بحث‌ها معنایش مهندسی لیگ است؟!

 

وی افزود: ما براساس جدول و فرصت‌های پیش رو برنامه مسابقات را می‌چینیم. هر وقت به آخر فصل برسیم و این دو تیم (استقلال و پرسپولیس) برای رقابت در کنار هم قرار داشته باشند، آن وقت برنامه بازی‌ها متفاوت می‌شود. برای ما استقلال و پرسپولیس تفاوتی ندارد و قطعاً در هفته‌های آینده زمان بازی‌ها برای این دو تیم برعکس می‌شود. مطمئناً برای چیدن برنامه بازی‌ها همه موارد لحاظ می‌شود. اینطور نیست که من بخواهم مسابقات را برای این دو تیم یک روز در میان بچینم و سایر تیم‌ها را ندید بگیریم. این صحبت‌ها فرافکنی است و بهتر است جامعه هواداری را علیه فوتبال کشور تهییج نکنند.

 

 غیبت سه بازیکن در تمرین استقلال/قائدی جایگزین حردانی در تیم ملی شد؟ +عکس

سه بازیکن تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز این تیم حضور نداشتند.

 

 لیگ فوتبال ایران,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

به گزارش فارس، بازیکنان استقلال پس از بازگشت به تهران تمریناتشان را برای بازی مهم هفته هشتم مقابل فولاد آغاز کردند.

 

سید حسین حسینی، ابوالفضل جلالی و مهدی قائدی طبق توافق و هماهنگی با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی، در ساختمان پک حاضر شدند و در تمرین امروز شاگردان ساپینتو شرکت نکردند.

 

این در حالی است که صالح حردانی مدافع استقلال که در اردوی اتریش همراه سایر ملی پوشان بود، در تمرین امروز استقلال حضور داشت که با این حساب به نظر می‌رسد جای خودش را در تیم ملی به مهدی قائدی داده است مگر اینکه تا زمان اعزام به قطر، کی‌روش تصمیمات جدیدتری بگیرد.

 لیگ فوتبال ایران,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

 لیگ فوتبال ایران,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

پیش از این بر اساس توافق تیم‌هایی که در تیم ملی بازیکن دارند با کارلوس کی‌روش، مقرر شده بود ملی پوشان پس از هر بازی، روزهای ابتدای هفته (شنبه تا دوشنبه) را در اختیار کادرفنی تیم ملی باشند تا آمادگی بدنی آن‌ها تحت نظارت دقیق تری قرار بگیرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022