آخرین اخبار ورزشی

بیانیه نویسی استقلال و پرسپولیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

بیانیه تند استقلال: قهرمانی‌های پرسپولیس کذایی است/ امسال 6 گل آفساید به ثمر رسانده‌اید

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای شدیداللحن و طوفانی، قهرمانی‌های متوالی پرسپولیس را زیر سوال برده و آنها را ناشی از فقدان…

جواد خیابانی: تیمی که مردم پشت آن نباشند، هیچ نمی‌ارزد ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
برخی از هواداران و کارشناسان فوتبال، عدم حمایت از تیم ملی را دلیل شکست سنگین برابر انگلیس می‌دانند.

به گزارش ورزش سه؛با گذشت دو روز از شکست ۶-۲ تیم ملی ایران برابر انگلیس، همچنان اهالی فوتبال به دنبال بررسی مشکلاتی که باعث این نتیجه شد و همچنین راه‌حل آن برای دو بازی آینده هستند.

 

در برنامه شب گذشته "جام ۲۲" جواد خیابانی، مجری برنامه، دلیل اصلی این باخت را عدم حمایت از تیم ملی دانست و گفت: «تیمی که مردم پشت آن نباشند، هیچ نمی‌ارزد؛ مردم باید از تیم حمایت کنند تا موفق باشد. دلیل موفقیت تیم عربستان حمایت ملی بود و دلیل ناکامی تیم ملی، عدم حمایت ملی از ایران بود. از تیم ایران حمایت کنید؛ مطمئن باشید که این تیم افتخار ما است.»

 

همچنین رسول مجیدی، دیگر مجری برنامه نیز در پاسخ به خیابانی بیان کرد: «من کاملا موافق این هستم که هم‌بستگی در فوتبال بسیار مهم‌تر از چیزی است که فکر می‌کنیم. اگر خاطرتان باشد در سال ۲۰۰۶ می‌گفتند هم‌بستگی باعث قهرمانی ایتالیا شده است. قطعا امروز ماجرای عربستان هم همین است. ما هم در این دو روز خیلی آنالیز کردیم اما مردم هم که من را می‌بینند، می‌گویند شاید بازی آنالیز فنی نداشت و دلایل دیگری داشت. من هم فکر می‌کنم واقعا دلایل دیگری داشت. شما کاملا دلسوزانه می‌گویید و این تیم ملی است که برای ما می‌ماند. شاید ۳۰ سال یک نفر با یک انگلیسی روبرو شود و بگوید یادت هست که ۳۰ سال پیش ما با شش گل شما را بردیم؟»

 

خیابانی سپس در پایان این گفت‌وگو عنوان کرد: «آن زمان برایمان آبرو نمی‌ماند. در جدول ثبت شد انگلیس ۶ - ایران ۲.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------