فیفا حتی یک دلار هم به حساب بازیکنان نمی‌ریزد فوتبال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
فدراسیون تکلیف پاداش را مشخص کرد.

به گزارش ایران ورزشی ؛ فدراسیون جهانی فوتبال قبل از آغاز رقابت‌های قطر ۲۰۲۲ در مورد پاداشی که به باشگاه‌ها برای حضور بازیکنان‌شان در تیم‌های ملی کشورهای حاضر در این مسابقات اهدا می‌شود توضیحاتی ارائه کرد و صراحتاً گفت که این ارقام با ضریبی مشخص میان باشگاه‌های دارای نماینده در جام جهانی تقسیم می‌شود ولی شایعاتی مطرح شد که برخی توافق‌ها میان چند باشگاه با ملی‌پوشان صورت گرفته است تا ارقام مورد نظر در اختیار خود بازیکنان قرار بگیرد و این جزو آپشن قراردادهایشان است.

 

در همین رابطه یکی از مدیران فدراسیون با تأکید بر اینکه فیفا به‌صورت مستقیم کاری به کار بازیکنان ندارد، گفت: اصلاً این‌طور نیست که فیفا از یک بازیکن شماره حساب بگیرد و برایش پول واریز کند. حتی اگر باشگاه با او چنین توافقی کرده باشد از نظر فیفا معتبر نیست.

 

فدراسیون جهانی فوتبال پس از پایان رقابت‌های جام جهانی ارقام مورد نظر را با هماهنگی فدراسیون‌های کشورهای مربوطه به حساب باشگاه‌ها واریز می‌کند و اگر توافقی میان یک باشگاه و بازیکنانش برای پاداش جام جهانی صورت گرفته است، این مسأله به‌صورت دوجانبه و داخلی میان آنها حل و فصل می‌شود ولی فیفا تحت هیچ شرایطی با بازیکنان طرف حساب نمی‌شود و این شایعات که مطرح شده و از طریق برخی سایت‌های ورزشی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بر سر زبان‌ها افتاده است، صحت ندارد.

 

بنابراین ملی‌پوشان کشورمان نیز نمی‌توانند از باشگاه‌های خود این توقع را داشته باشند که پاداش‌های در نظر گرفته شده توسط فدراسیون جهانی فوتبال مستقیماً به حساب آنها واریز شود.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022