اسکالونی: مسی نشان داد که بهترین است/ فان خال: بسیار ناراحتیم تیم ملی فوتبال آرژانتین ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین بعد از پیروزی برابر هلند و صعود به نیمه نهایی جام جهانی به ستایش از لیونل مسی پرداخت و او را بهترین بازیکن جهان دانست. 

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال آرژانتین در یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هلند رفت. این بازی در پایان وقت های قانونی و اضافه با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود که در نهایت آرژانتین به پیروزی دست پیدا کرد و راهی دور بعد شد.

 

اسکالونی سرمربی آرژانتین در نشست خبری بعد  از بازی گفت: بسیار خوشحالیم که توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم و راهی مرحله بعد شویم. این تیم روحیه و انگیزه لازم را در سخت ترین شرایط موجود دارد. به نظرم ما شایسته این بودیم که در وقت اصلی به پیروزی برسیم و کار به ضربات پنالتی کشیده نشود. بازی دو بر صفر برده را با تساوی عوض کردیم و شرایط خود را سخت کردیم با این حال ناامید نشدیم و در نهایت به پیروزی دست پیدا کردیم.

 

او ادامه داد: من کنترل بازی را در دست داشتیم اما در فوتبال تنها کنترل توپ کافی نیست. ما تیم جوانی داریم که نیاز به کسب تجربه بیشتری دارد. مهم این است که در هیچ زمانی تسلیم نشویم. ما همواره به حمله فکر می‌کنیم. در نیمه دوم شرایط برای ما سخت شد با این حال از تیم راضی هستم. ما حتی در وقت های اضافی هم فرصت های را خلق کردیم اما به گل نرسیدیم.

 

اسکالونی درباره مسی که بهترین بازیکن این بازی شد، گفت: مسی بار دیگر نشان داد که چرا بهترین است. او بهترین بازیکن جهان است. درباره درگیری او با فان خال هم بگویم که این مسئله در زمین به پایان رسید.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین در پایان درباره داوری گفت: من درباره داوری صحبت نمی‌کنم. من داور را می شناسم و رابطه خوبی با او دارم. خوشبختانه بازی در نهایت به سود ما به پایان رسید و به همین خاطر درباره داوری صحبت نمی کنم.

 

فان خال: بسیار ناراحتیم/ ماموریتم با هلند به پایان رسید

سرمربی تیم ملی فوتبال هلند بسیار ناراحت است که تیمش در ضربات پنالتی برابر آرژانتین شکست خورد و از دور رقابت ها حذف شد

 

 تیم ملی فوتبال آرژانتین ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال هلند در یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف آرژانتین رفت و در ضربات پنالتی شکست خورد و از دور رقابت ها حذف شد.

 

لوئیس فان خال، در نشست خبری بعد از بازی گفت: این تاسف آور است که در طول سال ما تمرین ضربه پنالتی کنیم اما به هنگام مسابقه ناامید کننده باشیم و به راحتی ضربات را از دست دهیم. من از بازیکنان خواستم که در تیم باشگاهی خود هم ضربه پنالتی بزنند تا بدون استرس در جام جهانی پشت این ضربات قرار گیرند. همه بازیکنان توصیه‌های من را انجام دادند اما متاسفانه ما دو ضربه اول پنالتی را از دست دادیم. در چنین شرایطی نمی توان به پیروزی رسید.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال هلند ادامه داد: به نظرم پنالتی که مسی زد درست نبود. دوست دارم که این ضربه را یک بار دیگر ببینم. آرژانتین در این بازی وقت تلفی زیادی کرد البته من توجیه نمی‌کنم و توانستیم بازی دو بر صفر باخته را جبران کنیم. متاسفانه در ضربات پنالتی خوب نبودیم. تیمی که دو ضربه نخست پنالتی را از دست می‌دهد هیچ وقت پیروز نخواهد شد. به نظرم داوری صحنه‌های مشکوک داشت اما به خاطر اشتباهات داوری ما بازنده نشدیم.

 

او درباره ادامه همکاری خود گفت: ماموریت من در تیم ملی به پایان رسید و این آخرین بازی من بود. من ۲۰ بازی هدایت تیم ملی فوتبال هلند را برعهده گرفتم و در هیچ بازی تیم شکست نخورد. اگر اطمینان ندارید می‌توانید در گوگل سرچ کنید.

 

فان خال در پایان گفت: تجربه بسیار خوبی برای من بود. من از بازیکنان جوان استفاده کردم تا آنها برای آینده تجربه خوبی کسب کنند. به نظرم حضور من بسیار مثبت بود هر چند که از این شکست بسیار ناراحت هستیم.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022