آخرین اخبار ورزشی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

اظهارات جنجالی سرپرست نفت:آقای افشاریان بدهی‌ات کم شد؟| - کمیته انضباطی آقای سرپرست را تا اطلاع ثانوی محروم کرد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از صدور دستور موقت برای سرپرست تیم صنعت نفت آبادان خبر داد. به گزارش ایرنا، با توجه به اتفاقات…

عکس | رمانتیک عاشقانه در جام جهانی شکار شد | تقسیم شادی با فرزند زن دیگر! فوتبال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
صحنه شادی سرمربی آرژانتین با یکی از فرزندانش بعد از غلبه بر هلند، یکی از صحنه‌های زیبای این دیدار پرتنش بود که توسط عکاسان شکار شد.

به گزارش همشهری‌آنلاین، وقتی همه چیز کمی آرام شد، وقتی اشک های شوق و ناراحتی همچنان سرازیر بودند، لیونل اسکالونی در جستجوی یکی از دو پسرش به یکی از سکوهای ورزشگاه لوسیل نزدیک شد. او کسی را که دنبالش بود یافت، آنها ملاقات کردند، همدیگر را در آغوش گرفتند و اشک ریختند؛ یک صحنه رمانتیک از نوع پدر، پسری.

 

این صحنه را باید یکی از زیباترین لحظات دیداری بنامیم که تا دلتان بخواهد، صحنه فوتبالی زیبا و البته جنجال‌های رنگارنگ داشت.سرمربی آرژانتین و پسر کوچکش برای لحظاتی در کنار هم جشن پیروزی خصوصی خود را برگزار کردند و سپس پدر راهی نشست خبری شد تا از خجالت فن‌خال در آمده و به تحسین شاگردان خود بپردازد.

 

اسکالونه پیش از این در مورد سرنوشت جالب پسران خود گفته بود: آنها ابتدا تمایلی نسبت به تیم ملی آرژانتین از خود نشان نمی‌دادند ولی الان با فوتبال زندگی می‌کنند و امیدوارم که بتوانند آن را در بالاترین سطح، بازی کنند. آنها در کشور دیگری متولد شده‌اند (پسر بزرگ در رم و پسر کوچک در مایورکا – با مادر اسپانیایی) اما حتی از من هم آرژانتینی‌تر هستند. آنها این تیم را دوست دارند و از بازی‌هایش لذت می‌برند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022