تاج: سرمربی تیم ملی برای دیدار با سوریه و کره انتخاب می شود/ اسامی را از رسانه ها می شنوم اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
رئیس فدراسیون فوتبال گفت:سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را برای دیدار دوستانه با سوریه و کره جنوبی انتخاب می کنیم. 

به گزارش فارس، مهدی تاج که امروز در حاشیه مسابقات چند جانبه به یاد پیشکسوتان فقید رسانه شرکت کرده بود در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: سرمربی تیم ملی به هر حال باید انتخاب شود. ما با سوریه و کره جنوبی بازی های دوستانه داریم و طبیعتا اگر حتی سرمربی تیم ملی همین الان هم انتخاب شود، کار خاصی نمی تواند انجام بدهد.

 

وی افزود:یک مجموعه در حال کار است ولی بحث ارز و مباردلات اسنادی داریم. ما همین الان 900 هزار دلار پول به حساب ای اف سی واریز کردیم که به حساب کی روش بریزد، این پول 4 ماه است از خزانه فدراسیون خارج شده اما به حساب او نرفته است. مبادلات اسنادی حتی یک هزینه هایی دارد ولی هنوز پول به حساب کی روش نرفته است. من دو روز پیش در ای اف سی بودم و راه حلی برای انتقال این پول پیدا کردیم که این راه در حال انجم است.

 

تاج در پاسخ به این سوال که آیا برای بازی با سوریه و کره سرمربی تیم ملی انتخاب می شود یا خیر، گفت:حتما انتخاب می شود.

 

وی در خصوص اینکه اسامی مطرح شده برای تیم ملی را تائید می کند یا خیر گفت: نه این اسامی را خود من از رسانه ها می شنوم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان در خصوص اینکه آیا فدراسیون از برنامه ستاره ساز شکایت کرده است یا خیر گفت: اصلا چنین چیزی نیست و ما شکایتی علیه این برنامه نداشتیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------