آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,وزیر ورزش

آقای وزیر ورزش روغن ریخته را نذر کدام امام زاده می کنید؟

مجمع عمومی پر حرف حدیث فدراسیون فوتبال برگزار شد و با اکثریت آرا اساسنامه آن تصویب و برای فدراسیون جهانی فوتبال فیفا ارسال…


غیبت عجیب و معنادار غلامرضا محمدی در رقابتهای قهرمانی کشور اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , کشتی آزاد
پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی کشور در حالی پس از دو روز مصاف فشرده مدعیان به پایان رسید که سرمربی تیم ملی به عنوان عضو کمیته فنی در سالن مسابقات حضور نداشت! 

به گزارش مهر، پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور طی روزهای ۱۱ و ۱۲ مهرماه با حضور ۲۹۸ کشتی گیر از سراسر کشور به میزبانی شهر بیرجند استان خراسان جنوبی برگزار شد.

 

در پایان این رقابتها که از اهمیت فراوانی برای کادر فنی تیم ملی برای شناسایی چهره های تازه نفس و جوان برخوردار بود، تیم استان مازندران قهرمان شد و تیم های تهران و کرمانشاه هم بر سکوی دوم و سوم ایستادند.

 

به دلیل ناهماهنگی و عدم برنامه ریزی مناسب از سوی برگزارکنندگان در نخستین روز این پیکارها (پنجشنبه)، جدال آزادکاران تا پاسی از شب به طول انجامید و تحلیل نیروی جسمی و روحی مربیان، کشتی گیران و داوران به وضوح در نحوه برگزاری مسابقات به چشم می خورد.

 

اما یکی از اتفاقات عجیب پیکار  دو روزه مدعیان کشتی آزاد کشور، غیبت معنادار غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی بود که پیشتر اعلام شد او به عنوان یکی از اعضای کمیته فنی مسابقات، با حضور در بیرجند ناظر جدال مدعیان خواهد بود.

 

بر خلاف اعلام فدراسیون کشتی و بنا به دلایلی که هنوز مشخص نشده، غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی در این دو روز در سالن مسابقات حضور نداشت. این در حالی بود که عسکری محمدیان، مجید ترکان، حسن حمیدی و بهروز یاری و ابراهیم مهربان به عنوان اعضای کمیته فنی از نخستین ساعات آغاز رقابتها در سالن حضور داشتند و شاهد مصاف آزادکاران بودند.

 

غیبت معنادار غلامرضا محمدی آن هم بعد از رقابتهای جهانی و لزوم استارت مجدد تیم ملی برای رویدادهای گزینشی و سپس المپیک ۲۰۲۰ توکیو، سوالات فراوانی را بوجود آورده که باید منتظر پاسخ او و فدراسیون در مورد دلایل این غیبت بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------