مهدی: خوشبختانه اسکوچیچ به اردوی بلندمدت اعتقاد ندارد اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , سهیل مهدی
سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: خوشبختانه دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی اعتقادی به اردوی بلندمدت ندارد و ذهن مشترکی با وی داریم!

 به گزارش مهر، سهیل مهدی درباره برگزاری جلسه امروز با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال به رادیو تهران گفت: در جلسه امروز مقدماتی را برای پایان لیگ داشتیم و تعاملاتی انجام می شود. برنامه فصل آینده را هم با اسکوچیچ چک می کنیم تا تداخل کمتری (بین برنامه های باشگاهی و تیم ملی) باشد.

 

وی افزود: خوشبختانه شانسی که ما داریم این است که اسکوچیچ خودش در لیگ برتر کار کرده است و از نزدیک با مشکلات سرمربیان لیگ درگیر بوده است. ما یک ذهن مشترک داریم. خیلی خوب است که اسکوچیچ حتی به اردوهای بلندمدت هم اعتقاد ندارد. این نکات مثبت است ولی یک جاهایی هم تداخل دارد که داریم برنامه ریزی مجدد انجام می دهیم.

 

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره انتشار برنامه هفته 22 تا 26 لیگ برتر تصریح کرد: تنظیم این برنامه با هماهنگی اسکوچیچ صورت گرفت.

 

مهدی در واکنش به فشرده بودن مسابقات لیگ تاکید کرد: نمی توانیم برنامه لیگ را عوض کنیم. مسابقات خیلی فشرده است. برگزار کننده مسابقات هستیم و امیدواریم کلیه عوامل برگزاری هم کمک کنند تا لیگ را تمام کنیم. حتی اگر یک مسابقه جابجا شود این نگرانی هست که لیگ به اتمام نرسد.

 

وی یادآور شد: سال گذشته بارش های زیادی داشتیم که حتی بسیاری از هموطنان دچار مشکل سیلاب شدند. امروز مصوبه ای را به هیات رئیسه سازمان لیگ دادیم. داریم تلاش می کنیم تعویق مسابقات را برداریم و در صورتی که مشکلات جوی یا سایر مشکلات برای برگزاری یک بازی وجود داشت، آن را به یک زمین بی طرف ببریم. البته هیات رئیسه در حال گمانه زنی است و امیدواریم پیشنهادمان تایید شود.

 

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه به نظر می رسد باید برای هر مسابقه به فکر یک ورزشگاه اضافه بود، گفت: بله همینطور است ولی خود این مسئله هم به خاطر گستردگی کشور و ایاب و ذهاب تیم ها مسئله دیگری است که شاید آن روز نشود این کار را کرد. اینطور نیست که زیرساخت ها اجازه بدهد یک ساعته به شهر دیگری برسیم بخصوص که در شروع سال جدید سفرها بیشتر می شود و تیم ها به سختی می توانند خودشان را مدیریت کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------