صادقی: موسوی در فضای مجازی چه کار دارد؟/او را از زمان صبا خوب می‌شناسم اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

 

اوضاع و احوال استقلال اصلاً خوب نیست! البته این اوضاع بلبشو برای هیچ‌کس تازگی ندارد. اتفاقاً اگر یک روز این خبر منتشر شود که استقلال به آرامش رسیده همه از شدت تعجب چشمان‌شان از حدقه بیرون می‌زند.

 

کارشناسان فوتبال و آنهایی که سردی و گرمی این رشته ورزشی را کشیده‌اند بر این باورند که استقلال هرچه می‌کشد از مدیریت ضعیف است. ورود افراد غیرفوتبالی به فوتبال که بعضاً برای کسب شهرت به این عرصه پا می‌گذارند خودش می‌تواند مهم‌ترین دلیل برای ضعف مدیریت باشگاه‌ها باشد. حالا اما در آستانه بازی حساس استقلال با الاهلی عربستان آنقدر اخبار جور واجور از این تیم بیرون می‌آید که خودش می‌تواند عامل تنش در این تیم شود.

 

اینکه استقلال برای چهارمین‌بار در این فصل سرپرست عوض کرده و این‌بار یک فرد کاملاً غیرفوتبالی را به‌عنوان سرپرست تیم انتخاب کرده یکی از عاملان تنش در تیم استقلال است و صدای پیشکسوتان تیم را درآورده است. البته این نکته را نیز باید اضافه کرد که موسوی یکی از اعضای هیأت‌مدیره استقلال هم که با ارتباط تلفنی از وزیر خواسته هرچه زودتر مدیرعامل استقلال را مشخص کند نیز باعث شده اخبار حاشیه‌ای استقلال افزایش پیدا کرده و باعث خشم و غضب بازیکنان قدیمی تیم شود، به همین دلیل به سراغ صادقی رفتیم، مدافع قدیمی استقلال که این روزها صدای اعتراضش به مسائل حاشیه‌ای استقلال، گوش فوتبال را کر کرده است. صادقی در میان صحبت‌هایش برای افرادی که استقلال را پله ترقی خود کرده‌اند خط و نشان می‌کشد.

 

در آستانه بازی استقلال با الاهلی عربستان قرار داریم. نظرتان در خصوص شرایط این تیم چیست؟

 من آدمی نیستم که وقتی از شرایط استقلال با من صحبت شود به تعریف و تمجید پرداخته و بگویم اوضاع استقلال خوب است، مهدی قائدی بازیکن خوبی است و مسائل دیگر. من نگران تیم استقلال هستم و به‌دلیل دلسوزی که برای این تیم دارم سعی می‌کنم حرف‌هایی بزنم که به درد مخاطب بخورد.

 

همان حرف‌هایی که به درد استقلال و مخاطب می‌خورد را بزنید. منتظر شنیدن این حرف‌ها هستیم.

 من می‌گویم شرایط استقلال سخت است. این تیم مصدوم زیاد دارد و مسئولان هم بازیکنی اضافه نکردند. شما نگاه کنید چند بازیکن کلیدی استقلال مصدوم هستند. البته این را بگویم من حتی در سخت‌ترین شرایط استقلال می‌گویم هیچ تیمی حریف استقلال نیست.

 

من در هفته چهارم و پنجم لیگ که استقلال در جدول شرایط خوبی نداشت گفتم این تیم قهرمان است اما مشکل اصلی استقلال ضعف مدیریت و ورود افرادی است که آمده‌اند در این تیم کسب شهرت کنند. شما نگاه کنید فردی مثل موسوی دو هفته است در فضای مجازی چه هیاهویی راه انداخته است. ایشان در اینستا فعالیت دارد. می‌خواهم این را بگویم که اصلاً موسوی را چه به حضور در فضای مجازی! خیلی‌ها در استقلال هزار کار انجام دادند اما اجازه ندادند هیچ‌وقت اسمی از آنها برده شود آن وقت این آقایان!

 

می خواستیم در خصوص همین مسائل با شما صحبت کنیم. یکی از ضعف‌های اخیر فوتبال این است که افراد غیرفوتبالی که پول می‌آورند توقع دارند به‌خاطر هزینه‌ای که می‌کنند مدیرعامل شوند!

 حرف من هم همین است. آقای خلیل‌زاده از کجا آمد؟ یا همین آقای موسوی از کجا آمد؟ مدعی است 6میلیارد برای استقلال هزینه کرده اما همین آقا در فضای مجازی گدایی راه انداخت و از هواداران خواست به استقلال کمک کنند! می‌خواهم به این آقای موسوی بگویم هرکس تو را نشناسد من که تو را می‌شناسم. من در صبا بودم تو هم مدیر آن تیم بودی. به‌خوبی می‌دانم پرسپولیسی هستی. تو همانی که بعد از بازی پرسپولیس مدعی شدی که من شب بیدار بودم و برایم دردسر درست کردی! در حالی که خودت پرسپولیسی هستی اگر خواستی با ادله این موضوع را ثابت می‌کنم. همین آقا که خودش را دوستدار فوتبال نشان می‌دهد نیم‌فصل صبا را رها کرد! شما فقط عشق شهرت هستی آقای موسوی.

 

استقلال برای چهارمین‌بار سرپرست خود را عوض کرد و به‌جای آقای رمضانی، امیر سلطانی را آورد. نظرتان در مورد این تغییرات چیست؟

 به هر حال فامیل‌بازی شده و آقایان تمام کس و کار خود را می‌آورند تا دور هم جمع شوند. من به‌خوبی این آقا را می‌شناسم. فعلاً چیزی نمی‌گویم اما اگر لازم شود  می‌گویم که چکاره است.

 

 ایران /مهدیه دریابیگی

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------