آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 99.11.09/کابوس پرسپولیس حریف استقلال شد

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 99.11.09/ را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه ابرار…

تائید شد؛ فیفا و Afc پرونده شکایت از ایرانی‌ها را می‌بینند، می‌خندند! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,فیفا و Afc
تا همین چند وقت پیش در فضای مجازی شوخی می‌کردند به خاطر حجم بالای پرونده‌های شکایتی خارجی‌ها علیه ایران وقتی پرونده جدیدی به فیفا و Afc می‌رسد آنها می‌خندند. 

به گزارش خبرآنلاین؛ شوخی شوخی جدی شد! تا همین چند وقت پیش در فضای مجازی شوخی می کردند که به خاطر حجم بالای پرونده های شکایتی خارجی ها علیه ایران وقتی پرونده جدیدی به فیفا و Afc می رسد آنها می خندند و می گویند این هم که به نفع خارجی هاست. امروز روزبه وثوق احمدی عضو سابق کمیته انضباطی afc و یکی از 21 وکیل مورد تائید فیفا این مسئله را تائید کرد! او در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه گفت: «بله متاسفانه همینطور است!» وثوق احمدی مصداق آورد و اضافه کرد: «من 4 سال عضو کمیته انضباطی کنفدراسیون آسیا بودم.

 

زمانی که شما یک تخلف را متعدد انجام می دهید، مثلا یک موضوع ساده که در بلیت فروشی شماره صندلی باید روی بلیت باشد و زمانی که برای بار سوم و چهارم و پنجم پرونده می آید این لبخند تلخ شکل می گیرد که چرا مدیران از تجربه های قبلی استفاده نمی کنند؟ به نوعی مسئولان Afc هر سال منتظرند که این پرونده از سمت ایران به دست شان برسد!»

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------