آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تارتار و دستیارانش

تارتار و دستیارانش از هدایت پیکان استعفا کردند/تارتار: شرمنده مجموعه پیکان شدم

مهدی تارتار که حدود 20 روز قبل به عنوان سرمربی جدید تیم پیکان جانشین عبدالله ویسی شده و همراه با این تیم در دو هفته ابتدایی…


سبک‌دست : از استقلال طلب دارم اما اقدامی برای توقیف اموال نکرده‌ام اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
عضو پیشین هیات مدیره استقلال گفت: از دیدن برخی اخبار در رابطه با خودم تعجب می‌کنم و نمی دانم این شایعات از چه منبعی ایجاد می‌شوند. 

به گزارش مهر، در روزهایی که از در و دیوار برای استقلال طلبکار می بارد، خبرهایی هم از توقیف اموال و ساختمان استقلال از سوی شاهرخ سبک دست عضو پیشین هیات مدیره استقلال منتشر شد که این خبر قدری عجیب بود. به همین دلیل خبرنگار مهر با سبک دست تماس گرفت که وی در این ارتباط گفت: این که من از استقلال مطالباتی دارم درست است و در دوره مدیران گذشته هم بحث بازپرداخت این مطالبات مطرح شده بود و قول هایی هم به بنده دادند. البته هنوز اتفاقی در این خصوص نیفتاده است.

 

وی افزود: از روزی که آقای فتح الله زاده مسئولیت باشگاه را پذیرفته‌اند هنوز فرصتی نشده که حتی ایشان را ببینم چه برسد به این که درباره مطالبات صحبت کنم. 

 

عضو پیشین هیات مدیره تاکید کرد: پیگیر وصول مطالباتم هستم اما هرگز در این خصوص اقدام قهریه علیه باشگاه نکرده و هرگز هم نخواهم کرد. بنده نه تاکنون هیچ اقدامی در رابطه با توقیف ساختمان یا اموال باشگاه کرده و نه هرگز چنین کاری خواهم کرد. این کار دور از شان من و باشگاه استقلال است. همواره هم به شکلی دوستانه با مدیران وقت استقلال دیدار داشته ام و از این چارچوب خارج نخواهم شد.

 

سبک دست خاطرنشان ساخت: به عنوان فردی که در گذشته در این باشگاه مسئولیت داشته نسبت به این تیم علاقه دارم و به خوبی شرایط آن را درک می کنم. نه می خواهم و نه می توانم مشکلات استقلال را افزایش دهم و دوست ندارم در دامن زدن به بحران هایی که دور و بر آن را گرفته سهیم باشم.

 

وی با بیان این که همواره با مدیران و باشگاه استقلال روابط خوبی داشته تاکید کرد: نمی دانم با این که چند سال هست از این تیم دور هستم و هرگز دنبال حاشیه و جنجال نبودم و همواره برای موفقیت تیم دلم می تپد و خواهان این هستم که هرچه زودتر شرایط آرمانی و ایده آل در این باشگاه مردمی شکل بگیرد. 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------