تلخ ترین پایان ممکن برای لیورپول و کلوپ! (عکس)هواداران فوتبال علاقه ای ندارند سند قهرمانی لیگ برتر در این فصل به نام لیورپول زده شود.

به گزارش  ورزش سه ، در حالیکه لیورپول با رقم خوردن شرایطی حتی با انجام یک بازی دیگر  می توانست بعد از سه دهه و برای اولین بار فاتح لیگ برتر شود، اما شیوع ویروس کرونا باعث به تعویق افتادن مسابقات شده و هنوز آینده این فصل در هاله ای از ابهام قرار دارد. اسکای اسپورتس در یک نظرسنجی بزرگ از هواداران خواسته حالت ایده آل خود برای رقم خوردن اتفاقات ادامه فصل در صورت عدم وجود امکان ادامه مسابقات را انتخاب کنند و بیش از 50 درصد معتقدند عنوان قهرمانی نباید به لیورپول برسد.

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , فوتبال

 

51.7 درصد از هواداران فوتبال در انگلیس علاقمند هستند فصل همینجا ملغی اعلام شده و هیچ تیمی نه عنوان قهرمانی را به دست آورده و نه تیمی به دسته پایین تر سقوط کند.

 

21.3 درصد از شرکت کنندگان می خواهند لیورپول همینجا عنوان قهرمانی را به دست آورد، اما تیمی به دسته پایین تر سقوط نکند.

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , فوتبال

27 درصد نیز معتقدند جدول فعلی باید ملاک اصلی برای تصمیم گیری قرار گیرد، بدان معنا که لیورپول قهرمان شده و تیم های ته جدولی نیز به دسته پایین تر سقوط کنند. این در حالیست که لیورپول در حال رسیدن به مقتدرانه ترین قهرمانی لیگ برتر در تاریخ بوده و تقریبا تردیدی در مورد رخ دادن این اتفاق وجود ندارد. البته یورگن کلوپ دیروز در مصاحبه ای مدعی شد حتی اگر با تعویق مسابقات جان یک نفر هم نجات یابد دیگر فوتبال ارزشی ندارد، اما به هر حال این اتفاق را می توان کابوس وار ترین پایان ممکن برای فصل درخشان لیورپول تصور کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------