زنوزی : نمی گذارم تراکتور محروم شود/ فساد عمده در فوتبال آن بالاهاست! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,زنوزی
مالک باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه نمی گذارد این تیم به خاطر پرونده هایش محروم شود گفت: ما یک باشگاه خصوصی هستیم و با تمام توان از حقوق باشگاه دفاع خواهم کرد.

به گزارش مهر به نقل از باشگاه تراکتور، محمدرضا زنوزی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و گرامیداشت یاد و خاطره شهید امیر سلیمانی به عنوان یکی از هواداران تراکتور که اخیراً به درجه رفیع شهادت نائل آمد، در خصوص اتفاقات روزهای اخیر در رابطه با پرونده‌های بازیکنان خارجی تراکتور، بیان کرد: باشگاه تراکتور متعلق به بخش خصوصی بوده و همه چیز ما حساب و کتاب دارد.

 

زنوزی ادامه داد: من نمی‌توانم خودم را قانع کنم که پول بازیکنی را داده‌ایم ولی به پرونده‌اش که نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که رسید این پرداخت پول را در پرونده‌اش نگذاشته‌اند. این مسائل باعث می‌شود که ما واکنش نشان داده و موضوع را برای شفافیت بررسی کنیم.

 

وی با بیان اینکه من مدیر دولتی یا مدیر یک باشگاه دولتی نیستم که امروز باشم و فردا نباشم، افزود: تراکتور تیم شهر من است و حتی اگر مالک آن نباشم، مسائل آن را پیگیری می‌کنم و وقتی که این باشگاه در اختیار من نبود هم مسائل مرتبط با آن را پیگیری می‌کردم.

 

مالک باشگاه تراکتور تأکید کرد: من طی مصاحبه‌ای گفتم که باشگاه‌ها به صورت حقوقی و کارآگاهی موضوع شکایات و پرونده های خود را بررسی کنند که چه اتفاقی افتاده که ما در تمامی پرونده‌ها محکوم می‌شویم؟ برای نمونه ما حدود ۹۰ درصد پول استوکس را پرداخت کردیم و مابقی آن به خاطر بی‌انضباطی این بازیکن پرداخت نشده است. چندین تعهد به دلیل بی‌انضباطی از این بازیکن گرفتیم ولی هیچکدام از آن‌ها در پرونده‌ او درج نشده است. شما جای من باشید چه فکری می‌کنید؟

 

محمدرضا زنوزی ادامه داد: به این دلیل روی موضوع دست گذاشته‌ام که من این پول را از جیبم پرداخت می‌کنم. من به‌خاطر خودم افشاگری نکردم، من که نمی‌گذارم تراکتور مثل سایر تیم‌ها محروم شود، من یا به نتیجه می‌رسم و پول را پرداخت نکرده و خسارت می‌گیرم و یا به نتیجه نمی‌رسم و پول را پرداخت می‌کنم. افشاگری کردم که آقایان فوتبال را به کجا می‌برید؟ هر روز در رسانه‌ها صحبت می‌کنید که فلان دلال چه شد؟ این درحالیست که عمده‌ی فساد آن بالاهاست. مشکل این نیست که یک ایجنت از آوردن بازیکن ۵ الی ۱۰ درصد پول بگیرد، مشکل جای دیگری است که به‌صورت سیستماتیک مدیریت می‌شود.

 

مالک باشگاه تراکتور گفت: با اینکه بخش خصوصی هستیم، اما هر کس که بخواهد ورود کند، می‌گویم بررسی کنید و از جیب خودم هزینه می‌کنم، ولی سیستم‌های نظارتی و امنیتی باید به باشگاه‌هایی که از جیب بیش از ۸۳ میلیون نفر هزینه می‌کنند، ورود کرده و ببینند که چه خبری است؟ چرا چشم‌مان را باز می‌کنیم و می‌بینیم که چند پرونده هنگفت در دستمان است؟ همان سیستمی که به باشگاه ما ورود کرده، به فدراسیون فوتبال هم رفته و پرونده شش میلیون دلاری برعهده گرفته است.

 

زنوزی خاطرنشان کرد: من به عنوان هوادار تراکتور و هوادار فوتبال ایران درخواست دارم که موضوع را بررسی و نظارت کنند تا مشخص شود که چه خبر است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------