آخرین تصمیم باشگاه استقلال برای ماجرای مطالبات دیاباته و میلیچ اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,میلیچ و دیاباته
کار پرداخت پول میلیچ و دیاباته آغاز می‌شود و مرحله به مرحله در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

به گزارش ایلنا،باشگاه استقلال قصد دارد مطالبات هروویه میلیچ و شیخ دیاباته دو بازیکن خارجی خود را در هفته پیش رو در چند بخش پرداخت کند.هروویه میلیچ و شیخ دیاباته دو بازیکن خارجی تیم فوتبال استقلال چند ماهی است که حق و حقوق خود را دریافت نکرده‌اند و به دلیل دیرکرد در پرداخت مطالبات‌شان از طریق وکلای خود به باشگاه استقلال ایمیل رسمی فرستاده‌اند که اگر تا پایان اردیبهشت ماه پول‌شان پرداخت نشود، قرارداد خود را فسخ خواهند کرد.

 

مسئولان استقلال به تازگی 10 درصد قرارداد بازیکنان و مربیان داخلی را پرداخت کرده‌اند، اما جمع پرداختی به میلیچ و دیاباته رقم سنگینی است و چیزی در حدود پنج شش میلیارد تومان می‌شود. احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال طی روزهای گذشته با چند نفر از کسانی که از آنها شناخت دارد، صحبت کرده است تا بتواند طلب این دو بازیکن که مورد توجه هواداران استقلال هستند، پرداخت شود.

 

بر اساس این گزارش، از هفته پیش رو کار پرداخت پول میلیچ و دیاباته آغاز می‌شود و مرحله به مرحله در اختیار آنها قرار می‌گیرد. سعادتمند به هواداران استقلال قول داده است تا مطالبات این دو بازیکن پرداخت شود و تأکید کرده است که جایی برای نگرانی نیست.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------