آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,راجر فدرر

کدام بازیکنان در سال ۲۰۲۰ بیشترین درآمد را داشتند؟

مجله فوربز در گزارشی به ۵ بازیکنی که امسال بیشترین درآمد را داشته‌اند، اشاره کرده است. به گزارش فارس، به دلیل شیوع ویروس…


رونالدو،بوی ادکلن و فقط یک سلام و علیک! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,رونالدو
خبرنگاران تا لحظه رفتن، در میکس زون همچنان بوی ادکلن رونالدو را استشمام می‌کردند! 

به گزارش خبرآنلاین؛ یکی از به یادماندنی‌ترین بازی‌های تاریخ فوتبال ایران، دیدار با پرتغال است. تیم‌ملی در این بازی مقابل رونالدو و یارانش عالی بازی کرد و اگر با بدشانسی مواجه نمی‌شد، حتی این تیم را شکست می‌داد. بعد از بازی در میکسد زون ورزشگاه هر چند خبرنگاران ناراحت بودند اما برایشان یک چیز جذاب بود؛ رودرویی با رونالدو. کریس جزو آخرین بازیکنانی بود که از رختکن تیم ملی پرتغال خارج شد.

 

او با لبخند به میکس زون آمد. خبرنگاران آس، مارکا، رکورد، آبولا و دیگر نشریات معتبر انگار می‌دانستند او روی مود مصاحبه نیست. کریس که همراه با یکی از مسئولان تیم پرتغال بود، لبخند زنان با خبرنگاران رودرو شد و با آنها سلام و علیک گرمی کرد. منتهی او به هیچ پیشنهادی برای مصاحبه پاسخ مثبت نداد. نکته اینجاست خبرنگاران تا لحظه رفتن، در میکس زون همچنان بوی ادکلن رونالدو را استشمام می‌کردند! بعد از رفتن بازیکنان پرتغال، بازیکنان تیم ملی ایران یکی یکی از رختکن خارج شدند و با خبرنگاران مصاحبه کردند. سعید عزت اللهی و مجید حسینی آخرین بازیکنانی بودند که به اتوبوس تیم رفتند. 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------