آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

پیام عجیب رونالدو؛ چراغ سبز برای جدایی؟ /پیرلو سرمربی جدید یوونتوس شد

کریستیانو رونالدو، ستاره یوونتوس پیامی ابهام امیز در مورد آینده منتشر کرده است. اخبار حاکی از نارضایتی کریستیانو رونالدو از…


زمان دادگاه شکایت باشگاه ذوب‌آهن از فیفا و رضا شکاری مشخص شد اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,رضا شکاری ذوب آهن
زمان رسیدگی به شکایت باشگاه ذوب آهن از فیفا و رضا شکاری بازیکن سابق این باشگاه در دادگاه عالی ورزش مشخص شد.

به گزارش مهر، باشگاه ذوب آهن بعد از جدایی رضا شکاری از این تیم و انتقال به تیم روبین کازان روسیه، از این بازیکن و باشگاه روبین کازان ابتدا به فدراسیون فوتبال ایران و سپس به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت کرد.

 

طبق ادعای سعید آذری مدیرعامل وقت باشگاه ذوب آهن، شکاری در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محکوم شد ولی ذوبی ها برای گرفتن مبلغ غرامت آموزشی و همچنین غرامت فسخ قرارداد، کار را به فیفا کشاندند. 

 

بهمن ماه سال گذشته بود که فیفا  رای خود را در دو بخش از این شکایت اعلام کرد. در رای نخست، فیفا اعلام کرد که باشگاه روبین کازان باید بابت غرامت آموزشی شکاری و دیرکرد آن به مبلغ ۱۰۵ هزار یورو را به ذوب آهن پرداخت کند.

 

در بخش مربوط به غرامت فسخ قرارداد هم فیفا، ایراد عدم استماع دعوا را پیش کشیده بود. یعنی از آنجا که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران روی این پرونده رای داده، فیفا دیگر قادر به بررسی آن نیست.

 

ایراد عدم استماع دعوا از سوی فیفا به این پرونده، ذوبی ها را بر آن داشت تا با شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) پیگیر غرامت فسخ از شکاری و باشگاه روبین کازان شوند.

 

در لیست جدید منتشر شده از جلسات استماع دادگاه CAS، زمان رسیدگی به شکایت باشگاه ذوب آهن مشخص شده است.

 

بر این اساس، شکایت ذوب آهن از رضا شکاری، فیفا و باشگاه روبین کازان صورت گرفته است که در تاریخ ۱۴ اکتبر (۲۳ مهرماه) این جلسه برگزار خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------