آخرین اخبار ورزشی


فوتبال تهران ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

احتمال برگزاری دیدار پیکان و استقلال در کرج | نگرانی پیکانی ها از داوری بازی استقلال!

دبیر هیات فوتبال تهران توضیحاتی درباره احتمال برگزاری دیدار پیکان و استقلال در کرج ارائه کرد. عباس تیموری در گفت و گو با…

انتقال پوگبا برای ماندن امباپه / رئال آیا خریدی بزرگ انجام خواهد داد؟ منچستریونایتد,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
باشگاه پاریس قصد دارد برای ماندن امباپه ستاره فرانسوی منچستریونایتد نیز را هر طور شده در این تابستان خریداری کند.

 به گزارش فارس، از هفته پیش صحبت در خصوص آمدن پوگبا به پاری سن ژرمن در رسانه‌ها مطرح شد. انتقالی که هنوز مشخص نیست سران منچستریونایتد روی آن چه موضعی دارند. روز گذشته میرر انگلیس نوشت که پاریس قصد دارد با 50 میلیون یورو ستاره فرانسوی را به پارک دو پرنس آورد و منچسترایونینگ از توافق این بازیکن با باشگاه پاریسی گفت.  

 

امروز اما مارکای اسپانیا از زاویه دیگری به این انتقال نگاه کرد و به هواداران رئال مادرید هشدار داد.

 

این رسانه مادریدی نوشت که باشگاه پاریس قصد دارد «آخرین تنقلات» خود را برای راضی کردن امباپه خریداری کند. لئوناردو تصمیم دارد با آوردن پوگبا، امباپه را نیز راضی کند که با این باشگاه تمدید کند.

 منچستریونایتد,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

پوگبا و امباپه با درخشش خود باعث قهرمانی فرانسه در جام جهانی 2018 شدند / این 2 بازیکن هر دو در فینال مقابل کرواسی گل زدند

 

امباپه هنوز تصمیم خودش را برای آینده نگرفته و بسیاری معتقدند که او راهی رئال مادرید خواهد شد.

 

مارکا نوشت که خریدهای عالی پاریس در پنجره تابستانی باعث شده تا نگاه امباپه به آینده تغییر کند. سن ژرمن تاکنون دوناروما، راموس، واینالدوم و اشرف حکیمی را به اردوی خود اضافه کرده و می خواهد با پوگبا آخرین تلاش خود را برای ماندن امباپه انجام دهد.

 

از طرفی دیگر باشگاه رئال مادرید که تصمیم داشت یک خرید بزرگ در این تابستان انجام دهد، تنها روی امباپه متمرکز شده است. این باشگاه در اندیشه این است که بتواند ستاره فرانسوی را با قیمت پایین تری نسبت به 170 میلیون یورو خریداری کند و به همین دلیل هنوز توافق صورت نگرفته است. شانس اصلی رئال برای این توافق، عدم تمدید امباپه با پاریسی هاست که اگر او رضایت بدهد، عملاً انتقال ستاره فرانسوی به رئال غیرممکن خواهد شد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------