خروج یک بازیکن دیگر از پرسپولیس | ادامه بدعهدی‌های رادوشوویچ و انفعال مدیران پرسپولیس پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
هافبک جوان پرسپولیس با فسخ قرارداد خود به عنوان تازه ترین خروجی سرخپوشان مشخص شد. 

به گزارش مهر، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی لیستی برای خروج بازیکنان فصل گذشته این تیم در اختیار باشگاه قرار نداده است که تعدادی از بازیکنان جوان این تیم قصد جدایی دارند.

 

سعید حسین پور هافبک جوان پرسپولیس که در نیم فصل گذشته با قرارداد قرضی از پرسپولیس به ماشین سازی تبریز رفت با سقوط این تیم به پرسپولیس بازگشت تا با سرخ‌ها تمرین کند. با این حال حسین پور با توجه به ترافیک خط میانی این تیم خواستار فسخ قرارداد خود شد.

 

او صبح امروز با حضور در ساختمان فدراسیون فوتبال پیگیر پرونده‌های مالی خود شد تا پس از دریافت نامه فسخ به پیشنهاد دو تیم لیگ برتری دیگر فکر کند.

 

کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، رضا دهقانی و ورود حداقل دو هافبک دیگر به جمع بازیکنان خط میانی پرسپولیس باعث تصمیم حسین پور شد.

 

 ادامه بدعهدی‌های رادوشوویچ و انفعال مدیران پرسپولیس

 پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
 
بدعهدی‌های بوژیدار رادوشوویچ در سفر اخیر وی به کرواسی بار دیگر تکرار شد.
 
به گزارش فارس، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان تیم پرسپولیس در شرایطی که به دلیل اختلاف مالی با باشگاه پرسپولیس فقط سه هفته قبل از اتمام فصل گذشته لیگ برتر و پس از دریافت مطالبات خود به ایران سفر کرده بود، پس از دیدار با پیکان و مسجل شدن قهرمانی سرخ‌پوشان با استفاده از فرصت تعطیلی تمرینات این تیم بار دیگر برای دیدار با خانواده‌اش به کرواسی سفر کرد و قرار بود با تاخیر 3-2 روزه در تمرین آماد‌ه‌سازی پرسپولیس برای دیدار با استقلال تاجیکستان و فصل جدید لیگ برتر شرکت کند.
 
طبق اعلام کادرفنی قرار بود دور جدید تمرینات پرسپولیس از شنبه هفته گذشته آغاز شود اما به دلیل حضور برخی نفرات در شهرستان و البته مشکلات مالی شاگردان یحیی گل‌محمدی، شروع تمرینات پرسپولیس دو روز به وقفه افتاد،  این تیم کار خود را از دوشنبه هفته قبل آغاز کرد و با توجه به قول دروازه‌بان کروات، وی باید اواسط هفته قبل به ایران می‌آمد. البته وقفه ای که در شروع تمرینات پرسپولیس افتاد، سبب شد رادو هم  سفرش را به تاخیر انداخته و به کادرفنی قول بدهد تا روز شنبه(30 مرداد) در تمرین حاضر شود. 
 
با این وجود باز هم رادو  خلف وعده کرده و سفرش را به تاخیر انداخت. روز گذشته سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرد وی قرار است  امروز کرواسی را ترک کند و در قالب دو پرواز به تهران بازگردد. به این ترتیب او از روز سه‌شنبه در تمرینات تیمی حضور پیدا می‌کند.
 
رفتارهای عجیب دروازه‌بان دوم پرسپولیس در ماه‌های‌ اخیر و بدقولی‌های وی در بازگشت به تهران مدام تکرار شده اما قرارداد عجیب این دروازه‌بان سبب شده مدیران باشگاه در قبال وی موضع منفعلانه‌ای اتخاذ کرده و نتوانند واکنش و برخورد مناسبی با این رفتار داشته باشند. 
 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------