آخرین اخبار ورزشی


مکسی رودریگز،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

پیام احساسی مسی برای 'مکسی رودریگز' هم‌تیمی سابقش در آرژانتین

لیونل مسی بعد از خداحافظی مکسی رودریگز از فوتبال پیامی احساسی برای او منتشر کرد به گزارش ورزش سه، مکسی رودریگز، ستاره سابق…

گل محمدی:بازیکنان پرسپولیس بعد از اردوی تیم ملی آماده برنگشتند | الهامی: پرسپولیس با شخصیت و حرفه ای است فوتبال پرسپولیس,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۳۰ بازی و ۳۰ فینال داریم، این بازی هم دومین فینال پرسپولیس است. 

 به گزارش فارس،  یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و نساجی مازندران اظهار داشت:امیدوارم در این روزهای سخت کرونایی همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم و نباید این مسائل را فراموش کنیم.

 

وی افزود: خوشحال هستم که در لیگ جدید در اولین مسابقه میزبان هستیم. خیلی دوست داشتم در کنار این میزبانی هواداران هم حضور داشتند. بی صبرانه منتظر حضور تماشاگران پرسپولیس هستیم و دلمان برای تشویق های آنها تنگ شده است. امیدوارم مثل کشورهای دیگر همه بازی ها با تماشاگر برگزار شود. البته می شد این اتفاق زودتر رخ دهد ولی با تصمیم گیری های اشتباه خودمان باعث این وضعیت شدیم. 

 

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بازی مهمی در پیش داریم. همه بازی های لیگ برتر برای ما مثل یک فینال است. ۳۰ بازی و ۳۰ فینال داریم، این بازی هم دومین فینال پرسپولیس است. نساجی تیم خوبی است و فوتبال خوبی از این تیم می بینیم. خیلی زحمت کشیده شده که این اتفاق در این تیم رخ بدهد. گرفتن ۳ امتیاز در بازی فردا برای ما یک اصل است، البته چند مصدوم داریم ولی بقیه بازیکنان آماده هستند.

 

گل محمدی در خصوص عملکرد ضعیف پرسپولیس در نیمه اول بازی با فولاد خوزستان گفت:در بازی قبل ما مشکلاتی داشتیم، بازی در عربستان هم از نظر فیزیکی و هم از نظر روحی سنگین بود و باعث شد روحی و روانی به هم بریزیم. مشکلات داخلی هم داریم که نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم. در نیمه اول بازی با فولاد خوب نبودیم اما باید بازی نیمه دوم مقابل فولاد را مقابل دیگر حریفان هم تکرار کنیم. بازی در ورزشگاه آزادی کار را برای ما روان تر می کند و مطمئنا فردا فوتبال هجومی و همیشگی را از پرسپولیس شاهد خواهید بود.

 

وی در خصوص تعریف و تمجید الهامی از پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی گفت: آقای الهامی به من لطف دارد. با توجه به ثبات خوبی که پرسپولیس در این چند سال اخیر داشته هر سال می توانیم خودمان را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کنیم. نسل و ذهنیت خوبی در اختیار داریم و شرایطی که وجود دارد باعث شده پرسپولیس حتی برای سالهای آینده هم مدعی باشد. نساجی هم با توجه به مشکلاتی که داشته تیم خوبی را جمع کرده و امیدوارم فردا هم شاهد بازی خوبی از سوی هر دو تیم باشیم.

 

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص مشکلات مدیریتی و روشن نشدن مدیریت کلان این باشگاه گفت: قطعا بلاتکلیفی برای تیمی مثل پرسپولیس خوب نیست. در شان و جایگاه پرسپولیس نیست که به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا مدیریتش بلاتکلیف باشد. از وزیر ورزش درخواست دارم که باشگاه را از این وضعیت خارج کند. آقای صدری از روزی که آمد تلاش زیادی کرد و او مشکلات باشگاه را خوب می داند، امیدوارم شرایط خوب پیش برود اما با این وضعیت صدری واقعا تنها است. فقط امیدوارم تصمیماتی گرفته شود که وضعیت باشگاه مشخص شود. این حق هواداران پرسپولیس است که چارت سازمانی باشگاه مشخص باشد.

 

گل محمدی در خصوص شایعاتی که پیرامون جذب بازیکنانی مثل کاوه رضایی مطرح می شود گفت: اگر پنجره باشگاه باز شود گزینه هایی داریم که در حال بررسی آنها هستیم اما هنوز پنجره باز نشده و شرایطی هم که برای جذب بازیکنان گذاشته اند کار را سخت کرده است. تیمی که می خواهد مدعی قهرمانی آسیا باشد باید بازیکنان با کیفیت و «کار در بیار» داشته باشد. البته همه تیم ما ستاره هستند ولی باید قبول کنیم گرفتن بازیکن خوب خیلی سخت است. به آقای صدری هم گفتم سعی کنند پنجره زودتر باز شود چون اگر فرصت نقل و انتقالات تمام شود گرفتن بازیکن آزاد خیلی سخت است. ما فعلا منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد.

 

وی در خصوص اینکه ظاهرا تنش های پرسپولیس و سپاهان تمام نشده است چون این باشگاه به محل برگزاری دیدار سپاهان و نفت مسجد سلیمان اعتراض کرده است گفت:روی صحبت ما با باشگاه سپاهان نبود. به آنها هم یک تاریخ و محل برگزاری بازی اعلام می کنند. روی صحبت ما با مسئولان برگزاری مسابقات است.بازی در مسجد سلیمان واقعا سخت است و هر زمان که ما آنجا بازی داریم یک هفته برنامه ریزی می کنیم که چگونه سفر کنیم اما واقعا علامت سوالهایی به وجود می آید که چرا اینگونه برنامه ریزی می شود. ما لیگ قوی در بین تیم های آسیایی در غرب و شرق داریم و داشتن سازمان و برنامه ریزی خوب خیلی می تواند به لیگ ما کمک بیشتری کند. همه تیم ها دوست دارند در شرایط برابر با هم بازی کنند و این مساوات رعایت شود. فقط امیدوارم که دیگر شاهد این مسائل نباشیم.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه ظاهرا از نحوه تعامل فدراسیون با پرسپولیس چندان رضایت ندارد عنوان کرد:خیلی دوست داریم که به تیم ملی کمک کنیم و  همیشه بیشترین کمک به تیم ملی را پرسپولیس کرده است، حتی آقای باقری و خانبان را در یکی دو مقطع به تیم ملی دادیم اما از آنجا که تنها نماینده ایران در آسیا برای بازی با الهلال بودیم ولی کمک خوبی را از طرف فدراسیون ندیدیم. حتی بازیکنان ما که از تیم ملی برگشتند خیلی آماده نبودند یکی از آنها خسته بود و یکی  دو نفر دیگر هم شرایط بازی نداشتند. حضور باقری و خانبان در تیم ملی دست خودشان است ولی دوست داریم تعامل دو طرفه باشد

 

 الهامی: پرسپولیس با شخصیت و حرفه ای است/فردا تمرکز نداشته باشیم تنبیه می شویم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: فردا بازی فیزیکی در پیش داریم و هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می شود.

 

 فوتبال پرسپولیس,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و نساجی اظهار داشت: هفته دوم را در پیش داریم و تیم ها کم کم در حال شناخت از یکدیگر هستند.قبل از هرچیز به گل محمدی و پرسپولیسی ها خسته نباشید می گویم. به نظرم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حقش بیش از این بود و می توانست بهتر باشد. مطمئن هستم جایگاه پرسپولیس بالاتر از این است. تیمی که ۵ دوره پیاپی قهرمان شده و دو دوره راهی فینال آسیا شده قطعا تیم خوبی است. آنها فوتبال با برنامه ای بازی می کنند ما هم راهی را ترسیم کردیم که در این راه پرتگاه ها و سختی هایی داریم اما می خواهیم خوشی و با اتحاد از این مسیر عبور کنیم.

 

وی افزود: فردا بازی فیزیکی  و سخت در پیش داریم و هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می شود.پرسپولیس تیم با شخصیت و حرفه ای است ولی ما به دنبال این هستیم که همه تیم ها به ما احترام بگذارند و  فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم و از بهترین های لیگ امسال باشیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سوال که امسال هم تیم جوانی دارد و هم بازیکنان با تجربه در آن حضور دارند گفت: شما هر تیمی را که ببینید چند بازیکن مازنی در آنجا حضور دارند. مازندران معدن فوتبال و بازیکنان جوان است و ما هم از فرصت استفاده کردیم و ۵-۶ بازیکن جوان در اختیار گرفتیم.در کنار اینها نفراتی چون علیرضا حقیقی و مسعود شجاعی و رضا جعفری را در اختیار داریم. دوست دارم امسال به جای جایگاه و کسب نتایج طوری بازی کنیم که مردم ما را بشناسند و مردم بدانند تیم ما قابلیت های فنی خوبی دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------